אימבולייזר דני המנעולן פורץ מנעולים

מה זה בעצם אימובילייזר?

האימובילייזר הוא אביזר קטן ברכב, אך הוא מהווה את אחת ההמצאות החשובות והמתקדמות ביותר שיכולות להיות. האימובילייזר הוא בעצם אחראי על מערכת אשר תפקידה להשבית את המנוע במידה והוא מזהה שלא מניעים את הרכב במפתח המקורי שלו. כלומר, במידה ופורץ מצליח לפרוץ לרכב, הוא לא יצליח להניע אותו ללא המנוע המקורי שלו. אולם, בכל רכב שבו קיים אימובילייזר, קיימת בעיה רצינית כאשר בעל הרכב מאבד את המפתח המקורי של הרכב שלו ואין לו מפתח רזרבי. במקרה שכזה, חשוב מאוד לפנות לשירותיו של מנעולן מקצועי ומנוסה אשר ישחזר את המפתח המקורי של הרכב בכדי שבכל הרכב יצליח להניע אותו.

שכפול מפתחות רכב עם אימובילייזר

כאמור, האימובילייזר הוא חלק חשוב מאוד ברכבים כיום שכן, הוא מספק את ההגנה הטובה ביותר לבעל הרכב מפני גניבת הרכב שלו. מכיוון שכאמור בלתי אפשרי להניע את הרכב בלי המפתח המקורי של הרכב, הרי שחשוב מאוד שכל בעל רכב ידאג מראש לשכפל את המפתח המקורי של הרכב באופן שיאפשר לו להניע את הרכב גם עם המפתח שהוא שכפל. לשכפל מפתח של רכב שיש בו אימובילייזר זה לא דבר פשוט. שכפול מפתח מעין זה אצל עסקים העוסקים בשכפול מפתחות שלא באופן מקצועי מספיק בכדי לשכפל מפתח מקורי של רכב עם אימובילייזר באופן שיאפשר למפתח להניע אותו, זה לא דבר אשר מתאים ונכון עבור רכב המכיל בו אימובילייזר. שכפול מפתח של רכב מעין זה חייב להתבצע רק אצל מנעולן מקצועי, אשר יודע כיצד לשכפל את המפתח המדובר בצורה הרלוונטית, על מנת שגם המפתח המשוכפל יצליח להניע את הרכב. חשוב מאוד לדעת שאם איבדתם את המפתח שלכם לרכב שיש בו אימובילייזר, ראשית כל תדרשו לבחור בשירותיו של פורץ רכבים שיצליח לפתוח לכם את הרכב ולאחר מכן, תדרשו לפנות למנעולן מקצועי שישחזר לכם את המפתח בצורתו המקורית, על מנת שתצליחו להניע את הרכב.

מה חשוב לדעת על האימובילייזר?

האימובילייזר כאמור הוא מרכיב חשוב בכל רכב. הוא עשוי מצ'יפ או שבב אשר לרוב יהיו עשויים מפחם ויהיו ממוקמים בראש המפתח המקורי של הרכב או בגוף המפתח המקורי של הרכב. בהתאם לכך, סביב מתג ההצתה של הרכב יהיה מותקן סליל. הסליל יזהה את השבב או הצ'יפ של המפתח המקורי כאשר תכניסו את המפתח לסוויצ' לרכב ולכן יאפשר את הנעת הרכב. אם מתג ההצתה לא זיהה את הצ'יפ או השבב במפתח, הוא לא יניע את הרכב. לא פעם, לא קל לשכפל את המפתח המקורי של הרכב בשל העובדה שיצרניות רכבים מקשות על התהליך בתהליך הייצור של רכבים עם אימובילייזר. מנעולן מקצועי ידע כיצד לקודד מפתח חדש לרכב המכיל בו אימובילייזר באמצעות חיבור אונליין לשרת של היצרן של הרכב. לא פעם המנעולן יצטרך להיעזר בקוד אישי אותו יקבל מהיבואן הרשמי של הרכב. מכיוון שמדובר בתהליך מורכב, אין ספק שאם אתם מעוניינים לשכפל מפתח של רכב שיש בו אימובילייזר או לשחזר מפתח שאבד, כדאי שתעשו זאת אצל מנעולן מקצועי ומומחה בתחום.

אם אתם זקוקים לשירותיו של מנעולן מקצועי עבור שכפול מפתח או שחזור מפתח של רכב עם אימובילייזר או תיקון סוויצ לרכב, זה הזמן שלכם לפנות למנעולן הטוב ביותר בתחום. דני המנעולן מציע את השירות המקצועי ביותר בתחום שכפול ושחזור מפתחות של רכבים ען אימובילייזר. אצל דני המנעולן תקבלו את השירות הטוב ביותר ותוכלו להיות בטוחים כי גם אם המפתח של הרכב שלכם הלך לאיבוד, תוכלו לשחזר אותו בצורה איכותית באמצעות שירותו של דני המנעולן.

שתפו את המאמר לחברים:
Email
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Facebook
חייגו עכשיו דילוג לתוכן