דני המנעולן - החלפת מנעולים

נכנסתם לדירה חדשה? הצילינדר נתקע? המפתח אבד? בכל המקרים הללו תזדקקו לשירות של החלפת מנעולים או החלפת צילינדר על ידי איש מקצוע. גם אם מדובר בדלת פלדלת עם רב בריח, יהיה זה איש המקצוע שידע להתמודד עם הבעיה ולבצע את העבודה באופן הטוב ביותר.

דני המנעולן מציע החלפת מנעולים. הוא המנעולן שיבצע את העבודה באופן המקצועי והטוב ביותר.
דני המנעולן מציע הגעה מהירה מרגע הקריאה, כך שלא תצטרכו להמתין זמן רב בייחוד כאשר מדובר בבעיה של צילינדר תקוע או מפתח שאבד או במקרים חמורים יותר אשר בהם יש לפרוץ את הדלת במהירות בעקבות מקרה חירום כמו שריפה ח"ו וכדומה.
מלבד המהירות, חשוב מאוד שהפריצה תתבצע באופן זהיר על מנת שלא לגרום לנזקים מיותרים לדלת הבית או המכונית. דני המנעולן מגיע אליכם עם ארגז כלים מקצועי המכיל את כל הציוד החדשני והמקצועי ביותר על מנת לצמצם את הנזקים לבית.
והמחיר? טוב ששאלתם… המחיר שווה לכל כיס, במיוחד כאשר השירות אשר תקבלו יהיה ממש מעבר לציפיות ביחס למחיר אותו יהיה עליכם לשלם.

שירותי החלפת מנעולים

מתי יהיה עליכם להחליף את המפתח של הבית? החלפת מנעולים מתבצעת על פי רוב בארבעה מקרים.

בעת מעבר דירה כאשר רוצים להיות בטוחים כי לאף אחד אין עותק של המפתח.

כאשר המפתח נגנב או אבד.

כאשר אנחנו רוצים לשדרג את רמת הביטחון בבית ולהחליף את המנעול בבית למנעול מולטילוק או לכל מנעול אחר שייתן לנו הרגשת ביטחון.

או כאשר אנחנו מעוניינים להתקין מנעול רב בריח בדלת פלדלת במקום ללכת על בחירה של מנעול פלדלת.

קיימת המלצה להחליף את הצילינדר אחת לחמש שנים לכל הפחות. הסיבה לכך היא כיוון שהמנעולים משתכללים ומתעדכנים כל הזמן על סמך מה שנלמד מאירועים פליליים שונים המתרחשים בעולם.
להלן המנעולים המוכרים והנפוצים כיום:

מה זה בעצם מנעול מולטילוק? דני המנעולן מציע לכם במסגרת תהליך החלפת מנעולים לשדרג את המנעול שלכם למנעול מסוג מולטילוק. פתרונות הנעילה מבית מולטילוק, הינם מהחדשניים והאיכותיים ביותר שקיימים היום בשוק. הם מבטיחים את רמת הבטיחות וההגנה הגבוהים ביותר כאשר אנחנו מוצאים היום מיליוני אנשים בכל העולם שישנים הרבה יותר טוב בלילה הודות למערכת הנעילה האיכותית והבטיחותית הזו.

מנעול מולטילוק

מנעול רב בריח

מנעול רב בריח מורכב ממערכת בריחים המרכיבה את הנעילה הרב בריחית כאשר יש את הבריחים שמחוברים ליד המשקוף בצד של המנעול, בריח נוסף מתחבר למשקוף העליון ועוד בריח המתחבר למשקוף אשר אליו מחוברים הצירים של הדלת. מדובר במערכת מורכבת מאוד לפריצה. לא מעט אנשים בוחרים במנעולי רב בריח כאשר מדובר בהחלפת מנעולים בעת מעבר לדירה חדשה או כשרוצים פשוט להרגיש בטוחים יותר מבחינה ביטחונית. 

מנעול פלדלת זה מסוג המנעולים הנפוצים ביותר המבטיחים את ההגנה הטובה ביותר על הבית מפני פריצה.

מחפשים מנעולן? דני המנעולן מציע החלפת מנעולים מכל סוג כאשר מובטחת לכם עבודה הכי מקצועית של אדם אמין וישר עליו תוכלו לסמוך בלב שקט העבודה תתבצע באופן הכי מקצועי והכי יעיל. ואתם – תהיו מרוצים מהתוצאות.

מנעול פלדלת

Call Now Buttonחייגו עכשיו
דילוג לתוכן