החלפת מנעולים מכל סוג על ידי מנעולן מקצועי – דני המנעולן

שירות החלפת מנעולים מקצועי 24 שעות ביממה. חייגו עכשיו להזמנת שירות ופרטים נוספים וכן לקבלת ייעוץ מקצועי בטלפון לפתרון הבעיה טלפונית ללא עלות במידת האפשר או הזמנת שירות עד אליכם בהקדם האפשרי לפריצת כל מנעול לרכב או לבית! החלפת מנעולים מכל סוג כולל דלתות חכמות המחוברות למערכות אבטחה ואזעקה מכל סוג. פנו לדני המנעולן עוד היום לשירות עד הבית.

החלפת מנעולים מכל סוג: מנעולי רתק, מנעולים חבויים, מנעולי כספות ועוד!

החלפת מנעולים בשיטה היעילה ביותר עם מינימום גרימת נזק. החלפת צילינדר ושירות תיקון מנעולים מלא לכל סוגי מנעולים שישי בשוק. בנוסף שירות שכפול מפתחות רב בריח משונן, התקנת מערכת מאסטר ועוד. הגעה מהירה אליכם ושירות אדיב במחירים הוגנים, 24 שעות ביממה. כל שירותי הפריצה לרכב או לבית כולל דלתות רב בריח, דלתות מולטילוק וכדומה. שכפול כל סוגי המפתחות, שחזור מפתח חכם כולל שלטים לכל סוגי הרכב. פנו עוד היום לדני המנעולן לקבל שירות.

החלפת מנעולים דורשת ברוב המקרים, במיוחד לאחר פריצה לבית גם החלפת צילינדר. הצילינדר הוא הבית של המנעול המותקן ליד ידית הדלת. השיטה הנפוצה ביותר לתיקון והחלפת צילינדר על ידי פורץ מנעולים היא שיטת הקידוח על ידי פצירת יהלום או אקדח קייל. הקידוח מתבצע בתוף הצילינדר, מפרק את הפינים הנעולים וחודר לגלג הנמצא בתוך הצילינדר. בשיטה זו מתבצעות הפריצות לצילינדרים ואם יש צורך בשימוש בדיסק חשמלי, מברגה, מקדחה או כל כלי אחר מארגז הכלים של המנעולן, אין מנעול וצילינדר שאי אפשר להתגבר עליהם בעזרת ציוד זה.

החלפת צילינדר – פריצה באמצעות קידוח צילינדר

תיקון מנעולים בשיטה הטובה ביותר - דני המנעולן

החלפת מנעולים או תיקון מנעולים בצורה חכמה ויעילה יכולים לחסוך לכם כסף ואת החלפת כל המכלול או מנגנון הדלת במקרים מסוימים. בדלתות מתוחכמות ויקרות יותר שקשה יותר לפרוץ, גם כלות החלפים יקרה יותר אך מנעולן יכול לבצע החלפת מנעולים ותיקון דלתות במחיר הכי טוב ולספק לכם חלפים מקוריים או משומשים אך באיכות מספיקה ובמחיר טוב יותר. בררו עם המנעולן מה רמת הידע והניסין שלו במערכות מיגון מתקדמות, אזעקות, מצלמות וכדומה כי לפעמים לא מספיק להחליף את המנעול ויש צורך לחבר את המערכת למנעול בצורה מתקדמת יותר, על יד מחשב או אמצעים דיגיטליים  אחרים. פנו עוד היום למנעולן מקצועי לקבלת ייעוץ ללא עלות.

מנעולן מקצועי שמספק שירות החלפת מנעולים צריך להכיר סוגי מנעולים רבים ולהיות מוכן עם הציוד כשהוא מגע אליכם. אם אתם יודעים בדיוק איזו דלת יש לכם תחסכו לשניכם זמן ותסייעו לו להגיע עם המנעול החלופי. במידה ואין לכם מושג זו לא בעיה, דני המנעולן יגיע אליכם, יבדוק מה הנזק, מה המנעול שיש לכם ויוכל לתקן ולהחליף לכם אותו במקום ללא בעיה.

הנה כמה סוגי מנעולים נפוצים:

  • מנעול קומבינציה (מנעול צירופים)
  • מנעול צילינדר
  • מנעול חשמלי
  • מנעול ביומטרי
  • מנעול מגנטי
  • מנעול אלקטרוני
  • מנעול לשונית
  • מנעול חבוי
  • מנעול עליון
  • מנעול שרשרת

רשימה די ארוכה של מנעולים ויש אפילו סוגים נוספים, מנעול חכמים המחוברים למצלמה או אזעקה ולא נשכח את מנעולי הרכב המחוברים לאימובילייזר, לקודם ולאזעקה ברכב. למזלנו מנעולן רציני יודע לטפל בכל סוגי המנעולים הקיימים וגם בזה שלכם גם בדלת רב בריח ובמנעול מולטילוק מתקדם.

איזה סוגי מנעולים יש – דני המנעולן

לסיכום

החלפת מנעולים היא עבודה לא מסובכת עבור מי שמתמחה בתחום, בעל הציוד הדרוש ורמת המיומנות הדרושה. יש סוגי מנעולים רבים, צילינדרים, מנגנונים שונים ומגוון דלתות גדול שהופל את עבודת המנעולן במאה ה-21 מאתגרת יותר ויותר. המנעולים נהיים יותר חזקים ומתוחכמים אך גם הכשרת המנעולן משתפרת. צריכים מנעולן מקצועי לפריצת דלת לרכב או לבית? פנו לדני המנעולן לקבלת שירות ללא תחרות עוד היום. בהצלחה!

עוד משהו חשוב על: מנעולן רכב

הכל על החלפת מנעולים

האם מנעול חשמלי הוא מוצר טוב או פחות טוב? על כל זה ועוד במאמר הבא

האם מנעול חשמלי הוא מוצר טוב או פחות טוב? על כל זה ועוד במאמר הבא

אין כל ספק כי אנחנו חיים בעידן אחר מזה שהיינו רגילים אליו עד לפני עשרים שנה. החידושים הטכנולוגיים מציבים את כולנו בסיטואציה בה אנחנו צריכים...

צילינדר מולטילוק – הפטנטים של העולם החדש טמונים אצלכם בדלת

צילינדר מולטילוק – הפטנטים של העולם החדש טמונים אצלכם בדלת

לאורך שנות היסטוריה רבות בני האדם חיפשו דרכים יצירתיות להגן על הבתים שלהם מפני פורעים שהגיעו מבחוץ. אם תלכו לטירות עתיקות מימי הביניים ברחבי אירופה...

צילינדר רב בריח – המנעול האהוב על בעלי עסקים

צילינדר רב בריח – המנעול האהוב על בעלי עסקים

צילינדר רב בריח הוא צילינדר פופולארי במיוחד בקרב עסקים רבים ברחבי ישראל. אמנם נראה לא פעם צילינדר רב בריח מעטר דלתות כאלו ואחרות ברחבי הארץ,...

מנעול צילינדר – המנעול הפופולארי בעולם ולא בכדי

מנעול צילינדר – המנעול הפופולארי בעולם ולא בכדי

אם נצטרך להגדיר מה המנעול הפופולארי בעולם, ככל הנראה מנעול צילינדר ייקח את הבכורה ללא כל בעיה. מדובר על מנעול קל לשימוש, מבוסס על מנגנון...

יש דבר חשוב יותר מאשר מנעול לדלת העובד על הצד הטוב ביותר?

יש דבר חשוב יותר מאשר מנעול לדלת העובד על הצד הטוב ביותר?

בחירה של מנעול לדלת היא לא בחירה קלה. אנחנו חיים בעידן בו אנחנו חווים שפע חסר תקדים כמעט בכל חזית בחיינו. אנחנו יכולים לבחור אינספור...

החלפת צילינדר רב בריח – דני המנעולן

החלפת צילינדר רב בריח – דני המנעולן

לא כל מנעולן יודע לבצע החלפת צילינדר רב בריח. רק מנעולנים מנוסים שמכירים את מנעולי רב בריח יכולים לבצע החלפת צילינדר רב בריח, אחד הצילינדרים...

התקנת והחלפת צילינדר לדלת עץ או זכוכית – דני המנעולן

התקנת והחלפת צילינדר לדלת עץ או זכוכית – דני המנעולן

שירות תיקון, החלפת והתקנת צילינדר לדלת מכל סוג, צילינדר לדלת עץ, דלת זכוכית או מתכת, שירות החלפת מנעולים על ידי מנעולן מוסמך ומנוסה באזור מגוריכם....

שאלות ותשובות - החלפת מנעולים

מנעול חבוי הוא מנעול שניתן לפתיחה רק מצד אחד והוא מנעול טוב לבתים עם ילדים קטנים בהם אנו לא רוצים שיפתחו את המנעול לבד. ניתן להתקין את המנעול חבוי על הצד הפנימי או החיצוני בהתאם למיקום הדלת כאשר בדרך כלל מנעול חבוי לא ניתן לפתיחה מצידו החיצוני אלא אך ורק מהצד הפנימי.

הטכנולוגיה הביומטרית נכנסה בסערה לחיינו וכיום ניתן למצוא אותה בכל מקום, אפילו בעת החלפת מנעולים בדלתות ביתיות. ממעול ביומטרי מכיל בתוכו מעגל חשמלי הניתן לפתיחה על ידי טביעת אצבע למשל, זיהוי קולי, סריקה של העין וכדומה. טכנולוגיה זו מחייבת את המנעולנים הוותיקים שלא מכירים את השיטה לעבור קורס הכשרה נוסף על מנת לשלוט בשיטה חדשה זו.

במקרים רבים זה אפשרי אך במקרים אחרים, כמו אחרי פריצה לבית, ברוב המקרים הצילינדר מתעקם ויש צורך לפרוץ אותו על ידי קידוח או בשיטה אחרת על מנת להוציא אותו. מנעולן מקצועי יכול לבצע זאת בשלל שיטות וציוד מתאים, להוציא ולהרכיב כל מנעול וצילינדר ולהתאים מנעול חלופי לדלת שלכם בין אם זה ברכב אוח בבית כולל בדלתות מתקדמות כמו דלתות פלדת, רב בריח וכדומה.

זהו מנעול שניתן לפתוח אותו ללא מפתח כלל אלא על ידי קוד. המנעול מורכב מדסקיות שכל ספרה בקוד מזיזה למקומה הנכון במנעול ורק כאשר כל הדסקיות מתייצבות בסדר הנכון, המנעול יכול להיפתח. היתרון של מנעול צירופים הוא בכך שאין לו מפתח ולא צריך לשאת מפתח וכך גם אי אפשר לאבד את המפתח. מצד שני אם תשכחו את הקוד תצטרכו להזמין מנעולן. אם יש ביכולתכם לזכור את הקוד בלי לרשום אותו זה עדיף כמובן אך תוכלו לרשום את הקוד ולהסתיר את הפתק כך שיהיה מאוד קשה לפרוץ מנעול זה.

מנעול צילינדר הוא המנעול הנפוץ בעולם, אולי הוא נחשב מנעול מיושן כיום אך עדיין הוא המנעול הנפוץ ביותר. מנעול צילינדר עובד בצורה של מפתח וסיבוב רגיל המסובבת פינים, חמישה בדרך כלל עם אלפי צירופים אפשריים אך הבעיה עם מנעול כזה היא שפורצים רבים יודעים לפרוץ אליו בקלות יחסית.

צריכים מנעולן להחלפת מנעולים? מנעולן שמכיר את כל סוגי המנעולים? חייגו לדני המנעולן לקבלת שירות 24 שעות ביממה באזור מגוריכם. דני המנעולן מספק את כל שירותי הפריצה והמנעולנות לרכב ולבית ומטפל בכל סוגי המנעולים הקיימים בשוק כולל תיקון, פירוק והרכבה. נתקעתם בלי מפתח מחוץ לבית או לרכב? אבד לכם או נשבר לכם המפתח האחרון בצרור? פנו מיידית למנעולן מקצועי לחילוץ וטיפול מקצועי בבעיה בקלות ובמהירות. נשמח לסייע לכם גם טלפונית ואולי לפתור את הבעיה בלי להגיע אליכם. מוזמנים לחייג עכשיו.

חייגו עכשיו דילוג לתוכן