החלפת צילינדר במנעולי רכב ובמנעולי דלתות הבית – דני המנעולן

החלפת צילינדר היא חלק בלתי נפרדת מעבודת המנעולן בבואו לפרק ולהרכיב מנעול ברכב או בבית. הצילינדר הוא בית המנעול, התושבת בה נמצא המכלול ולכן פירוק והרכבה שלו הכרחיים במקרים של שדרגו מנעול או במקרים של לאחר פריצה במידה וחייבים לפרק את המנעול ואת הצילינדר. החלפת צילינדר מתבצעת במקרים של החלפת מנעול לסוג אחר שאינו מתאים לאותו צילינדר. יש כיום צילינדר בעלי רמות מיגון משל עצמם המקשים על הפורצים את פריצת המנעול והצילינדר, נשמח להמליץ ולייעץ לכם לגביהם, חייגו עכשיו לייעוץ ללא עלות אל דני המנעולן!

כל שירותי הפריצה והמנעולנות כולל החלפת צילינדר במקום אחד

הזמינו עכשיו שירות החלפת צילינדר והשירות החלפת מנעול לכל דלת שיש לכם, בבית או ברכב! דני המנעולן יגיע ויבצע תיקון מנעולים, התקנת צילינדר לדלת, החלפת צילינדר רב בריח, התקנת צילינדר לדלת עץ ולכל דלת אחרת. עבודה יסודית במינימום נזק למכלול. תקבלו הסבר כבר בשיחת הטלפון לגביי אפשרויות שדרוג ומחירים. במידה ונתקע לכם המפתח בתוך המנעול, התעקם ואינו יכול לצאת הזמינו מייד מנעולן! ייתכן ואפשר יהיה לפרק את הכל הצילינדר בשלמותו ולשחרר את המפתח לאחר מכן ולא יהיה צורך בהחלפת המנעול! מוזמנים ליצור קשר עם דני המנעולן לפרטים והזמנית שירות עכשיו!

התקנת צילינדר לדלת – הזמינו את דני המנעולן 24 שעות ביממה לביצוע העבודה

החלפת צילינדר בקלות ובמהירות במחיר הוגן! זמינות מלאה והגעה מהירה לכל מקום באזור מגוריכם באמצע הלילה ובכל שעה ביום. שמרו את מספר הטלפון של דני המנעולן בנייד שלכם בחיוג המקוצר למקרים דחופים וכן לרגע בו תרצו לשדרג את דלת הכניסה. דני המנעולן הוא מנעולן ופורץ רכבים מנוסה המכיר את כל סוגי המנעולים בשוק וישמח לסייע לכם לשדרג את דלת הכניסה לבית, לבצע התקנת צילינדר לדלת או שחרור צילינדר ופירוק מנעול תקוע ועוד! חייגו עכשיו להזמנת השירות ולשמוע פרטים נוספים על חלופות למנעול תקול, התקנת דלת חדשה, החלפת מנעול או צילינדר ועוד.

החלפת צילינדר רב בריח – דני המנעולן

החלפת צילינדר מכל סוג כולל החלפת צילינדר רב בריח! חברת רב בריח מוכרת בישראל ובעולם כולו כאחת החברות הראשונות וטובות ביותר בתחום. דלתותיה והמנעולים של חברת רב בריח נמצאים בבתים רבים בישראל ובעולם ודלתותיה נחשבות בין החזקות ביותר כולל עמה פטנטים הרשומים על החברה בתחום המנעולים. דני המנעולן מכיר הייטב את כל מוצרי החברה וישמח לספק לכם שירות מקיף עבור כל דלתות ומנעולי החברה ללא יוצא מין הכלל! חייגו עכשיו להזמנת השירות ולייעוץ ללא עלות! בנוסף כל שירותי הפריצה לרכבים ולדלתות מכל סוג, גם של חברות אחרות!

דני המנעולן - התקנת והחלפת צילינדר לדלת עץ

הצילינדר נמצא בכל סוג דלת: פלדה, זכוכית עץ ולכן שירות החלפת צילינדר מתקיים בכל אחת מהדלתות הללו. החלפת והתקנת צילינדר לדלת עץ חייבת להיעשות בצורה עדינה ומדויקת שכן לעומת דלת פלדה, דלת עץ בכל זאת נשחקת יותר וכל פירוק והרכבה, מזרז תהליך זה בדלת. במיוחד באזור בו מותקן הצילינדר והמנעול רצוי שלא לגעת יותר מדי. עם זאת עם העבודה מתבצעת על ידי מנעולן ופורץ מנעולים מנוסה, אין כל בעיה לבצע את העבודה, לפרק, להרכיב, לתקן ולהחליף כל צילינדר וכל מנעול בכל דלת, גם בדלת עץ! חייגו עכשיו לפרטים והזמנת שירות.

לסיכום

 החלפת צילינדר הכרחית במקרים של צילינדר שבור עקום, דבר שקורה בעיקר במקרים לאחר ניסיון פריצה לבית. גם אם יש לכם מנעול איכותי וחזק, עדיין אפשר להתגבר עליו על ידי פירוק הצילינדר עצמו! לכן כאשר אתם בוחרים דלת כניסה, מנעול וכדומה, חשוב לקבל מידע לגביי הצילינדר עצמו ורמת המיגון שלו. כמו במנעולים עצמם, גם עבור צילינדרים יש רמת מיגון. בחירת צילינדר ברמת מיגון גבוהה מקשה עוד יותר על הפורץ ומאריכה את זמן הפריצה. פורצים מנוסים יודעים לזהות את כל מכלולי נעילה האיכותיים בהם גם המנעול וגם הצילינדר נמצאים ברמת מיגון גבוהה ולכן חשוב לבחור צילינדר ברמת מיגון גבוהה לא פחות מאשר מנעול ברמת מיגון גבוהה!

פנו אל דני המנעולן לייעוץ מלא בנושא ולהזמנת שירות פריצה, התקנה והחלפת צילינדר וכל מנעול ברכב או בדלת כניסה עכשיו!

שירותים נוספים של דני המנעולן: החלפת מנעולים, פריצה לכספות, התקנת מנעולן עליון, התקנת עינית דיגיטלית, התקנת מחזיר דלת וכל שירותי הפריצה והמנעולנות האחרים לרכב ולבית! הזמינו כעת מנעולן עם ניסיון ורישיון פריצה לכל סוג נכס: בית, משרד, מחסן ועוד. חייגו עכשיו להזמנת השירות באזור מגוריכם! להתראות ובהצלחה!

עוד משהו חשוב על: סוגי מנעולים

שאלות ותשובות - החלפת צילינדר

אם המנעול מתאים לצילינדר אז כן. למרות זאת יש להביא בחשבון שקיימים מאות סוגי מנעולים בגדלים שונים ולא בטח שהמנעול החדש יתאים לצילינדר ישן. דני המנעולן מכיר ועובד עם כל החברות המובילות בתחום ויכול לעזור לכם לבחור את המנעול החזק והמתאים ביותר ואת הצילינדר האיכותי ביותר, כך שלא תזמינו פריט שלא מתאים אחד לשני. כמובן שהוא גם יתקין לכם את המנעולן והצילינדר המתאימים.

דני המנעולן עובד עם כל החברות המובילות והמוכרת בתחום. במידה ועדיין יש לך אחריות וסגרת עם חברת הדלתות על טיפול חינם במסגרת האחריות וודאי שכדאי להשתמש באחריות זאת אך זה לא הכרחי וגם לא משהו שנהוג לעשות. עבור חברת הביטוח מנעולן עם רישיון מספיק לטובת האישור והקבלה ומבחינת איכות העבודה אפשר ליהנות מאותה איכות עבודה ובמחירים נוחים יותר בדרך כלל מאלה שהחברה מספקת.

יש כמה דברים שאפשר לעשות על מנת לשדרג את מערך האבטחה בבית:

מנעול הדלת – הגורם החשוב ביותר להגנה נגד פריצות. מנעול איכותי בעל כמה רמות מיגון, צילינדר איכותי והתאמה לדלת עושים כ-80% מהעבודה. פורץ שמזהה מנעול קשה לפריצה, מנעול שמרעיש מדי לנסות לפרוץ אליו אטו מנעול בעל פטנט שעוד לא נמצא לו פתרון, יוותר על התענוג ויעבור הלאה אל הנכס הבא.

מצלמת אבטחה – יש היון מגוון מצלמות איכותיות המצלמות משדרות ומקליטות את המתחרש מחוץ לדלת.  אין ספק שזו רמה אחת מעל וגם המחירים של מצלמות אלה לא גבוה. בנוסף אפשר להתקין מצלמת דמה במחיר נמוך אפילו יותר.

עזרים נוספים – מנעון עלין, עינית דיגיטלית, מנעול ביומטרי ועוד. כל אלה דברים קטנים שמשדרגים את איכות ההגנה על דלת הכניסה והבית.

פנו היום אל דני המנעולן לקבלת שירות זה וכל שירות פריצה אחר לבית ולרכב לכל סוגי הרכבים ולכל סוגי המנעולים! להתראות ובהצלחה!

חייגו עכשיו דילוג לתוכן