כל המידע על התקנת דלתות במקום אחד

זה נכון, לא בכל יום אנחנו חושבים על החלפת דלת הכניסה אל הבית שלנו בדלת אחרת. החלפה של דלת לבית היא אירוע מאוד משמעותי בחיינו בדרך כלל, לעתים הוא משמעותי כמעט כמו רכישת בית חדש או כניסה לדירה חדשה, שכן הוא מתרחש פעמים ספורות בחיינו ובמטרה לתוצאות לטווח ארוך. מהסיבה הזו, חשוב להבין מאוד שבעת התקנת דלתות יש לתת לבצע את המשימה אך ורק לבעל מקצוע. התקנת דלתות מקצועית נעשית על ידי מנעולן מוסמך בלבד. בעת התקנת דלתות, בודק איש המקצוע את המשקופים ואת הצירים וכמובן שאת הדלת המיועדת, ומתאים את אלו לאילו וכמו כן לצורכיכם הפרטיים. החשיבות של התקנתה של הדלת בצורה תקינה חשובה לבטיחות ולשמירתה של הדלת יעילה לאורך שנים. חברת דני המנעולן מספקת שירותי התקנה ותיקון דלתות. דני המנעולן מתמחה בהתאמת הדלת הנחוצה לכל לקוח ולקוחה בהתאם לצורכיהם ובהתקנת הדלת בצורה מקצועית ובטיחותית.

שירות התקנת דלתות לכל מטרה

כאמור התקנת דלתות המתבצעת אך ורק על ידי מתקין דלתות מקצועי. בעת התקנת בדלת חשוב לבדוק כי הצירים והמשקופים של הכניסה לבית תקינים ומאפשרים התקנה חלקה. במידה ויש צורך בתיקן כלשהו, של המשקופים או של הצירים, עשוה זאת אך ורק איש המקצוע. ישנה חשיבות בעת ההתקנה לשמור על הדלת צמודה למשקוף ושלא יהיה מרווח בינה לבין המשקוף. חברת דני המנעולן מספקת שירותי תיקון דלתות עץ והתקנה ותיקון של דלת כניסה לבית במקרים בהם אין צורך בהחלפת דלתות.

התקנת דלת כניסה לבית

התקנת דלתות מתבצעת בשני מקרים עיקריים: המקרה הראשון הוא בעת מעבר לבית חדש אשר רכשתם ואתם מעוניינים להתאים את דלת הכניסה לטעמכם האישי ולעיצוב של שאר ריהוט הבית שלכם. המקרה השני הוא כאשר ישנה בעיה כלשהי בדלת הקיימת ואין כל אפשרות לתקן את הבעיה, במקרים כאלו יש צורך בהוצאת הדלת הישנה ובהתקנתה של דלת כניסה לבית חדשה. את ההתקנה של הדלת מבצע מנעולן מקצועי ולאחריה הוא בודק את תקינותה של הדלת, האם חורקת או לא ואת מנגנון הנעילה ותקינותו.

מיהו מתקין דלתות מקצועי?

אם החלטתם מסיבה זו או אחרת להחליף את דלת הכניסה של בהית שלכם בדלת חדשה, עליכם לעשות התקנת דלתות שכזו אך ורק על ידי מנעולן מוסמך אשר מתמחה ומיומן בהתקנת דלתות. בעת הזמנת מתקין דלתות מקצועי, תהיו יכולים להיות סמוכים ובטוחים כי השלת מותקנת כיאות ואתם בטוחים בביתכם. טרם ההתקנה יבדוק המתקין את המשקופים ותקינותם, את צירי הדלת הישנים והאם יש צורך בהחלפתם ולמעשה את כל השטח טרם ההתקנה של הדלת החדשה. לאחר בדיקה זו יוכל המתקין להמליץ לכם על הדלת אשר תענה באופן המדויק ביותר על צורכיכם.

תיקון דלתות עץ – עד כמה זה שונה מדלת פלדה?

דלתות עץ שונות במהותן בדלתות פלדה מכיוון שעץ הוא חומר נושם ויכול לשנות צורתו בהתאם לתנאי האקלים. מכיוון שעץ משתנה לאורך השנים, לעתים קרובות ישנן בעיות שונות בדלתות עץ ויש צורך בתיקונן. תיקון דלתות עץ ניתן לעשות על ידי מנעולן מקצועי אשר מתמחה הן בתיקון דלתות עץ והן בביצוע התקנת דלתות עץ. לעתים אין אפשרות לתקן את הדלת התקולה ויש צורך להחליפה בחדשה. כפי שנאמר, השינויים המתחוללים בעץ במהלך השנים, עלולים ליצור בעיות בפתיחתה וסגירתה של הדלת, כמו גם ליצור בעיות במנגנון הנעילה. כאשר מדובר בדלתות עץ, מומלץ לבצע בדיקה תקופתית מידי כמה חודשים למנוע בעיות עתידיות ולטפל בבעיות כל עוד הן קטנות.

לסיכום

אם כן, בין אם אתם במהלכו של מעבר מבית אחד לבית אחר ומעוניינים להתאים את הדלת בבית החדש לטעמכם האישי, בין אם דלת הכניסה אל ביתכם איננה עובדת כראוי וזקוקה לתיקון, ובין אם אתם מעוניינים בהחלפתה של דלת הכניסה ובהתקנת דלת אחרת מסיבות אחרות, עשו זאת אך ורק על ידי איש מקצוע מנעולן מוסמך. חברת דני המנעולן מספקת שירותי התקנת דלתות וכמו כן שירותי תיקון דלתות וייעוץ במקרים בהם אתם מתקשים להחליט איזו דלת להתקין או האם לתקן או להחליף.

עוד משהו חשוב על: ציפוי דלתות

שאלות ותשובות - התקנת דלתות

בדיקה תקופתית של דלת כניסה לבית ניתן לבצע מידי שנה. יחדם עם זאת, כאשר יש ברשותכם דלת חדשה יחסית ומאיכות טובה אינכם צריכים לרוץ ולחפש איש מקצוע שיבדוק אותה בשנים הראשונות.

כפי שניתן לתקן דלת פלדה, כך ניתן לתקן גם דלת עץ. כמובן, שבעת הזמנת איש מקצוע לתיקון של הדלת שלכם, עליכם לברר איתו אם יש לו ניסיון בתיקון של דלתות עץ, שכן תיקון של דלת עץ לעתים מצריך מיומנויות מורכבות יותר, זאת מפאת היותו של העץ חומר נושם. בנוסף לכך, מתוך היותו של העץ חומר חי שיכול להתנפח ולהצטמצם, לעתים קרובות לא ניתן לתקן את הדלת וכל שתוכלו לעשות הוא להחליפה בדלת חדשה.

דלת עץ היא דלת מאסיבית וחזקה, דלת שמבודדת רעשים ובעיקר משבה לבית מראה מיוחד.

מתקין דלתות מקצועי יכול לתקן כל בעיה אשר ניתנת לתיקון. תחילה עליכם להתייעץ איתו ולבדוק האם כדאי לכם לתקן או שמא החלפת הדלת תהיה צעד נבון יותר עבורכם.

במידה והתקנתם לאחרונה דלת חדשה בכניסה לבית ואתם מרגישים כי הדלת איננה אוטמת לחלוטין את כניסת האוויר לבית שלכם, יתכן שהתקנת הדלת נעשתה על ידי אדם שאיננו מוסמך לבצע את העבודה. התקנת דלת כניסה מקצועית ללא ספק אמורה למנוע כניסה של אוויר מצדדיה ואף מלמטה. יחד עם זאת אין צורך להיחפז ולהסיק מסקנות על אותו אדם אשר התקין לכם את הדלת, יתכן כי הדלת עצמה היא זו שיש בה פגם. ובכן, לא תדעו עד שלא תזמינו את אותו אדם לבדוק זאת ולתקן שוב.

חייגו עכשיו דילוג לתוכן