כספת ביתית דני המנעולן פורץ מנעולים ברמת גן

כספת ביתית – כל מה שחשוב שתכירו על הכספת שלכם

כיום יש לא מעט סוגים שונים של כספת ביתית אשר כל מטרתה היא לשמור על כסף וחפצים יקרי ערך. בשל הביקוש העולה בשנים האחרונות, כיום יש מגוון רחב של אפשרויות שיוכלו לשרת את מלוא הצרכים שלכם בהתאמה מלאה. כלל האפשרויות השונות נועדו על מנת לאפשר לכל לקוח להתאים את הכספת הן למיקום העומד ברשותו בדירת המגורים והן לגודל החפצים שהוא רוצה לשמור בכספת. אז רגע לפני שכם אתם בוחרים כספת ביתית שתשמור היטב על החפצים שתבחרו, חשוב שתכירו כמה נקודות חשובות אודות כספות ביתיות טרם מעמד הבחירה. ראשית, חשוב לדעת כי בשנים האחרונות חלו לא מעט שיפורים בכל עולם המנעולנות במטרה למנוע כמה שייתר פריצות עויינות. שינויים אלה באים לידי ביטוי הן במנעולי כספת ביתית, הן במנעולי דלתות והן במנעולי רכבים. פורץ כספות מקצועי ומיומן אשר מתיימר להעניק שירות מיטבי עבור לקוחותיו חייב להקפיד לעבור השתלמויות מקצועיות כל העת על מנת לוודא שידע להתמודד עם כל בעיה על הצד הטוב ביותר. ההשתלמויות המקצועיות חייבות להיעשות בתדירות גבוהה לכל הפחות בקצב התקדמות עולם המנעולנות. דני המנעולן מקפיד על כך ומציע שירותים מקצועיים בכל הקשור לעולם המנעולנות. מעבר לצורך בהשתלמויות מקצועיות תדירות לאנשי המקצוע בתחום, השינויים והשיפורים בעולם המנעולנות מאפשרים לכם ליהנות מכספות חדשות ובטוחות במיוחד, כך שגם אם אתם כבר עושים שימוש באפשרות זו של כספת ביתית כמה שנים טובות, כנראה שהחלפת הכספת תאפשר לכם להעלות את רמת האבטחה.

הכספת לא נפתחת? כלל הצעדים בעזרתם פורץ כספות מקצועי ידע להתגבר על הבעיה

שנית, כדאי לדעת כי גם אם כספת ביתית בה בחרתם מסרבת להינעל או להיפתח, אל לכם להילחץ או למהר להזמין כספת חדשה, מנעולן מקצועי בתחום ידע להתמודד עם כל תקלה ולהתגבר עליה על הצד הטוב ביותר. דני המנעולן, אשר מקפיד לעבור השתלמויות מקצועיות בתדירות גבוהה, מכיר היטב את כל סוגי הצילינדרים המשולבים באפשרות זו של כספת ביתית. היכרות מעמיקה עם כלל הצילינדרים מאפשרת לו להתגבר על כל תקלה ללא הרס מיותר. פורץ כספות מיומן ידע בדיוק מה עליו לעשות בכדי לפרוץ בפגיעה מינימלית כספת ביתית שמסרבת להיפתח וכן לנעול כספת ביתית שפשוט לא ננעלת. חשוב להדגיש כי קיים פער משמעותי בין דרכי ההתמודדות עם כספת ביתית שלא נפתחת לבין כספת ביתית שלא ננעלת. כספת ביתית ננעלת מאפשרת לכל פורץ מנעולים מקצועי ומיומן גישה מלאה לכל חלקי המנעול, כך שניתן לאתר בקלות את הגורם לבעיה ולהתגבר עליו באופן נקודתי כמעט ללא פגיעה. ההמלצה המקצועית היא להחליף צילינדר במקרים רבים הכוללים בעיות שונות בצילינדר הקיים. לא אחת הסיבה בגינה הכספת הביתית פשוט מסרבת להינעל היא שחיקת הצילינדר הקיים ללא גורם נקודתי, מה שעלול לגרום לתקלות רבות נוספות בתדירות גבוהה. לכן, במקרים אלה פורץ כספות מקצועי ידע לעשות את הצעד הנכון ולהחליף את הצילינדר הקיים.

פריצת כספות – הכירו את שתי הדרכים לעשות זאת

לעומת זאת התמודדות עם כספת ביתית נעולה שמסרבת להיפתח כוללת הליך פריצת מנעולים ארוך ומסובך הרבה יותר. ראשית, פורץ הכספות המקצועי אינו רואה את התמונה הכוללת, מה שלרוב ימנע ממנו לאתר את מקור התקלה. שנית, לעיתים ישנם חפצים שבירים ויקרי ערך בפנים הכספת מה שמקשה על כל הליך ההתמודדות עם הבעיה. השלב הראשון בהתמודדות מקצועית עם כספת ביתית נעולה הוא פריצת הכספת. הליך הפריצה כולל שתי דרכים אפשרויות. האחת, ידידותית ללא כל פגיעה בצילינדר הקיים והשניה, כוללת קידוחים והרס הצילינדר הקיים. מנעולנים רבים בוחרים בדרך השניה והבטוחה ביותר במטרה להקל את העבודה וכמובן להעניק שירות נוסף לאחר תום הליך הפריצה, שירותי החלפת צילינדר. דני המנעולן אשר מכיר היטב את כל סוגי המנעולים הקיימים בכספות ביתיות בוחר את הדרך המתאימה ביותר לכל מנעול בכדי למזער נזקים ככל הניתן. לאחר שלב הפריצה, מנעולן מקצועי יבחן את המקרה במטרה להתחקות אחר מקור התקלה ולהתגבר עליה. כפי שציינו מעלה, במרים רבים ההמלצה היא להחליף צילינדר, גם אם המנעולן שלכם הצליח לפרוץ כספת ביתית ללא הרס הצילינדר.

החלפת צילינדר – כל ההבדלים בין סוגי הצילינדרים השונים

באשר להליך החלפת הצילינדר הקיים, ישנם כמה דגשים חשובים שכדאי שתכירו. תחילה חשוב להזכיר שוב כי כיום יש לא מעט סוגים שונים של צילינדרים. כעת, שאתם עומדים לפני שלב החלפת הצילינדר, הגיע הזמן לפרט מעט אודות ההבדלים בין הדגמים השונים. ההבדל הראשון והמשמעותי ביותר הוא רמת האבטחה של הצילינדרים השונים. ישנם צילינדרים הכוללים רמות אבטחה גבוהות במיוחד ולעומתם אחרים הכלולים רמות אבטחה בסיסיות. ככל שרמת האבטחה של הצילינדר גבוהה יותר, כך גם המחיר שתידרשו לשלם עליו יהיה גבוה יותר. ההבדל השני הוא אופן הפתיחה של הצילינדר. כיום ישנם צילינדרים פשוטים הנפתחים בעזרת מפתחות, אחרים הנפתחים בעזרת קוד קבוע ונוספים הנפתחים בעזרת טביעת אצבע. גם בין הדגמים הללו ישנם הבדלי מחירים. דני המנעולן מגיע מצוייד עם צילינדרים חדשים בשלל דגמים כך שתוכלו לבחור את הצילינדר המתאים ביותר לצרכים שלכם וכן למסגרת התקציב שאתם מוכנים להשקיע. בחירה נכונה היא בחירה המשלבת רבת אבטחה מספקת מחד ומחירים נוחים וסבירים מאידך.

וודאו שהצילינדר המוחלף חדש מהקופסא

דגש נוסף שחשוב שתכירו בשלב החלפת הצילינדר הוא החלפת צילינדר חדש בלבד. לצערנו כיום יש לא מעט מנעולנים אשר מגיעים מצויידים עם צילינדרים משומשים במטרה להוזיל עלויות ולהעלות את רווחיות עבודתם. לכן, חשוב לשים לב כי הצילינדר שהמנעולן מחליף הוא צילינדר חדש בקופסא וכולל חמישה מפתחות חלופיים (במידה ובחרתם בצילינדר הנפתח בעזרת מפתחות כמובן). חשוב להדגיש כי אחת הסיבות השכיחות ביותר לאי פתיחת כספת ביתית היא לכלוך רב המצטבר בפנים הצילינדר. אנשים רבים לא מודעים לעובדה כי מפתחות מלוכלכים עלולים ליצור לא מעט תקלות ובעיות בצילינדר הקיים במרוצת השנים. שימוש במפתחות מלוכלכים גורם להצטברות אבק ולכלוכים שונים בחלקו הפנימי של הצילינדר, מה שמוביל כמובן לתקלות בתדירות גבוהה.

הדרך למנוע את התקלה הבאה בכספת הביתית שלכם

במטרה להימנע מכך, קיימת חשיבות רבה להקפיד לעשות שימוש במפתחות נקיים בלבד. לא רק לכלוכים גדולים ומשמעותיים מסכנים את תקינותו של הצילינדר לכם, גם הצטברויות של אבק רב עלולות לחסום את פתח הצילינדר ולמנוע מהמפתח להגיע למקומו ולפתוח בהצלחה כספת ביתית בפרט ושלל מנעולים בכלל. אז רגע לפני שאתם בוחרים כספת ביתית מיטבית עבור הצרכים האישיים שלכם, מומלץ להכיר לעומק את הצרכים והחפצים שתרצו לאחסן בכספת ביתית. רבים אשר בוחרים ללא חשיבה מעמיקה אודות כלל החפצים שירצו לאחסן מגלים בדיעבד כי לא כל החפצים נכנסים לכספת הקטנה שבחרו, או לחילופין הם מגלים כי הם בחרו כספת גדולה מידי שתופסת לא מעט מקום שלא לצורך. לכן, גם אם נדמה לכם שאתם מכירים היטב את כל החפצים שתרצו לאחסן בכספת הביתית שלכם, מומלץ בחום לערוך רשימה בכובד ראש ובמשך מספר ימים עם כלל הפרטים שתרצו לאחסן בכספת.

שתפו את המאמר לחברים:
Email
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Facebook
חייגו עכשיו דילוג לתוכן