כספת לבית

כספת לבית – מגוון עשיר של כספות ביתיות לבחירה

בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים בוחרים לשלב בדירתם כספות ביתיות לשמירה על כל חפציהם יקרי הערך. אם גם אתם מעוניינים ליהנות מכספת ביתית מותאמת אישית לצרכים שלכם, חשוב שתכירו כמה נקודות חשובות אודות שלל הדגמים הקיימים כיום וכלל השינויים בעולם המנעולנות מהשנים האחרונות. ראשית, חשוב להדגיש ולומר כי בשל הביקוש הגדול תוכלו ליהנות ממגוון עשיר של סוגי כספת לבית שתתאים במדויק לצרכים שלכם. אם עד לפני מספר שנים היו אנשים בודדים שבחרו להתחדש עם כספת לבית, הרי לנו שכיום כל דירה שניה כוללת כספת לבית בהתאמה אישית. עליית הביקוש גרמה לייצור מגוון סוגי כספת ביתית בכל הגדלים ובכל רמות האבטחה. מעבר לכך, חלו לא מעט שינויים בעולם המנעולנות אשר מאפשרים לפתוח ולנעול כספות בעזרת שימוש בטכנולגיית קריאת טביעות אצבע ועוד. כלל השינויים הללו מחייבים את כל המנעולנים ליישר קו עם הקידמה המקצועית בכדי לדעת להעניק שירות מיטבי ללקוחותיהם בהתמודדות עם כל כספת. דני המנעולן אשר סיים את כל מסלול הכשרתו בהצלחה וקיבל רישיון לעסוק בתחום, מקפיד לעבור השתלמויות מקצועיות בתדירות גבוהה בכדי להכיר לעומק את כל סוגי הכספות והצילינדרים החדשים והמתקדמים ביותר. השתלמויות מקצועיות אלה מאפשרות לו להעניק שירות מיטבי ולהתגבר בקלות, ביעילות ובמהירות על כל תקלה. אז אם גם אתם חוששים מתקלות שונות שיגרמו לכל חפציכם יקרי הערך להישאר תקועים בכספת נעולה שמסרבת להיפתח, כדאי שתכירו כמה נקודות חשובות אודות תהליך פריצת מנעולים.

תהליך פריצת מנעולים – כל מה שחשוב שתכירו

דני המנעולן המציע שירותי פורץ דלתות וכספות כאחד, ידע להתמודד עם כל סוגי כספת לבית, לרבות כספות עמידות ומאובטחות במיוחד. תהליך פריצת מנעולים של כספת לבית בפרט או כל דלת בכלל כולל כמה שלבים שכדאי שתכירו. בשלב הראשון, דני המנעולן מגיע לבחון את המקרה. חשוב להבדיל בין מקרים בהם כספת לבית פתוחה ולא ננעלת לבין מקרים הפוכים בהם כספת לבית נעולה ולא נפתחת. תהליך ההתמודדות עם כספת פתוחה שלא ננעלת נחשב לפשוט בשל העובדה הפשוטה כי דני המנעולן רואה את כל חלקי הצילינדר ללא מפרע. בחינת כל חלקי הצילינדר מאפשרת לכל מנעולן מומחה להתחקות אחר מקור הבעיה ולנסות להתגבר עליה ללא פגיעה בצילינדר הקיים. אך חשוב לציין כי ההמלצה המקצועית של מנעולנים רבים היא להחליף את הצילינדר הקיים גם אם ניתן להתגבר על הבעיה ללא פגיעה בתקינותו. הסיבה לכך נובעת מהחשש שהצילינדר התקול ימשיך לעשות עוד לא מעט בעיות חוזרות ונשנות שיצריכו להזעיק עוד פעמים רבות את שירותיו של דני המנעולן. נוסף על כך המחירים של צילינדרים לכל כספת לבית אינם יקרים במיוחד, מה שמחזק את ההמלצה להחליף את הצילינדר הקיים גם אם תקינותו אינה נפגעה.

פריצה על ידי קידוחים בנקודות אסטרטגיות

בשונה מכך, הליך ההתמודדות עם כספת לבית שאינה נפתחת כולל שלב נוסף, שלב הפריצה. שלב הפריצה כולל שתי שיטות אפשרויות בעזרתן דני המנעולן יצליח לפתוח את הכספת הנעולה ולחלץ את כל חפציכם יקרי הערך. השיטה הראשונה ידידותית ואינה כוללת פגיעה בתקינותו של הצילינדר הקיים. מנעולן מומחה אשר יבחר בשיטה זו יידרש לנסות ולהתגבר על המנעול הקיים ללא קידוחים כלל. ניסיונות אלה עלולים לקחת לא מעט זמן, מה שגורם לרבים לבחור בשיטה השנייה והאגרסיבית יותר. שיטת הפריצה השנייה של כספת לבית כוללת מספר קידוחים בנקודות אסטרטגיות אשר פוגמים בתקינותו של הצילינדר הקיים ומאפשרים לפתוח את כספת לבית. שיטה זו נחשבת מהירה ופשוטה יותר ורוב המנעולנים בוחרים בה בכדי להתגבר על כל סוגי הצילינדרים העמידים ביותר. כפי שציינו מעלה, ההמלצה המקצועית היא להחליף את הצילינדר הקיים גם אם ניתן לשמור על תקינותו במהלך שלבי פריצה של כספת לבית ולכן אין כל סיבה ממשית לבחור בשיטה הארוכה והקשה יותר של פריצת כספת לבית ללא קידוחים. דני המנעולן מציע את שירותיו בתור פורץ דלתות ופורץ כספות ביתיות תוך היכרות מלאה עם כל סוגי הצילינדרים החדשים, המתקדמים והמאובטחים ביותר.

הכירו את כל ההבדלים בין הצילינדרים השונים

מיד לאחר תום תהליך פריצת מנעולים, דני המנעולן יחליף את הצילינדר התקול בצילינדר חדש ומותאם אישית לצרכים שלכם. על מנת שתצליחו לבחור נכון את הצילינדר המתאים ביותר עבורכם, חשוב שתכירו את כל ההבדלים בין סוגי הצילינדרים השונים. ההבדלים המשמעותיים ביותר באים לידי ביטוי באופן פתיחתה של כספת לבית וכן ברמת אבטחתו של הצילינדר. ישנם לא מעט סוגים של כספת לבית אליהם תוכלו להתאים צילינדרים חכמים הנפתחים וננעלים על ידי טביעת אצבע או קוד קבוע. ככל שאופן הפתיחה של כספת לבית מתקדם יותר וכולל מערכות טכנולוגיה חדשניות, כך מחיר הצילינדר יהיה גבוה יותר. ההבדל השני בין סוגי הצילינדרים השונים הוא רמת אבטחתם. ישנם צילינדרים בעלי רמת אבטחה בסיסית ולעומתם אחרים בעלי רמות אבטחה גבוהות במיוחד. גם לשינוי זה ישנה השפעה מיידית על מחיר הצילינדר וככל שרמת אבטחתו גבוהה יותר כך גם מחירו. לכן, בחירה נכונה ומדויקת צריכה לכלול את האיזון המושלם בין רמת אבטחה מספקת ואופן שימוש נוח לבין התקציב העומד לרשותכם. דני המנעולן יסייע לכם לבחור נכון צילינדר מותאם ומדויק לצרכים שלכם.

כך תצליחו לשמור על הצילינדר החדש תקין לאורך שנים

כל שנותר לכם זה לשמור על הצילינדר החדש בעזרת מספר דגשים חשובים שיחסכו לכם את ביקורו של דני המנעולן בשנית. הסיבות השכיחות ביותר להזעקתו של דני המנעולן לפריצת כספת לבית הן איבוד מפתחות, שבירתם בפנים הצילינדר והצטברות של לכלוכים רבים המונעים את פתיחת ונעילת המנעול. אם גם אתם מתמידים לאבד מפתח מידי חודש, מומלץ לבחור מקום קבוע בו תניחו את המפתח שלכם מיד לאחר תום פתיחת או נעילת הכספת הביתית שלכם. אם תקפידו על כך, הדבר יהפוך עד מהרה להרגל שיעשה באופן אוטומטי וכמעט בלתי רצוני, מה שיחסוך לכם מפתחות אבודים רבים. הסיבה השנייה בשכיחותה היא שבירת המפתחות בפנים הצילינדר. במטרה להימנע מכך חשוב לעשות במפתחות שימוש עדין ככל הניתן ולהימנע לחלוטין מהישענות על המפתחות בעודן בחלקו הפנימי של המנעול. באשר לסיבה השלישית, ריבוי לכלוכים בפנים הצילינדר, חשוב להקפיד לעשות שימוש במפתחות נקיים לחלוטין בכדי למנוע את הצטברות הלכלוך שתמנע את כניסתו של המפתח עד למקום הנדרש בכדי לפתוח ולנעול את הכספת. הקפדה על כלל הנקודות הללו תאפשר לכם ליהנות מכספת תקינה לאורך שנים. לפני שאתם בוחרים את הכספת הטובה ביותר עבורכן חשוב לדעת כי כיום ישנן כספות בכל הגדלים אשר מותאמות לשלל צרכים. מומלץ לערוך סקירה אודות כל דגמי כספת לבית ברשת טרם מעמד הבחירה על מנת שתצליחו לבחור נכון את הכספת הטובה ביותר עבורכם.

שתפו את המאמר לחברים:
Email
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Facebook
חייגו עכשיו דילוג לתוכן