מנעולן 24 שעות

מנעולן 24 שעות – דני המנעולן – מנעולן מוסמך

הזמינו עכשיו את שירותיו של דני המנעולן, מנעולן 24 שעות ביממה לחילוץ, פריצה, תיקון והחלפה של כל סוגי המנעולים לבית ולרכב. מנעולן 24 שעות בכל מזג אוויר שיגיע אליכם עד הבית או עד הרכב בכל מקום בו אתם נמצאים, מתחת לבית בחניה, בכביש מהיר או בכל מקום אחר. מנעולן 24 שעות, מנעולן מוסמך ברישיון לפרוץ את כל סוגי המנעולים לכל סוגי הדלתות ולכל סוגי הרכבים כולל תיקון והחלפת סוויץ לרכב ,פריצה אזעקה, אימובילייזר וקודן, ברכבים חדשים וישנים כאחד. דני המנעולן הוא מנעולן מנוסה בעל ציוד פריצה מתקדם המסייע לכל מי שזקוק לשירותי פריצה ומנעולנות מתקדמים לכל סוגי הרכב: רכב פרטי, רב מסחרי, רכב דו גלגלי וכו'. מנעולן 24 שעות ביממה המגיע אליכם בזמן הקצר ביותר האפשרי ומציע לכם שירותי תיקון, החלפה ושדרוג של כל סוגי המנעולים ושירותים נלווים כולל התקנה של מנעולים חזקים יותר, מנעולן מוסמך לפריצת כספות, פריצת מנעול ביומטרי, התקנת עינית דיגיטלית ועוד!

מנעולן מוסמך 24 שעות ביממה – דני המנעולן

מנעולן 24 שעות באזור מגוריכם לפריצה לכל סוג המנעולים! חייגו עכשיו לשיחת ייעוץ ללא עלות עם אפשרות חילוץ טלפוני במקרים של מפתח תקוע, רכב נעול שלא נפתח ועוד. במידה ולא נצליח לעזור לכם בטלפון נגיע בזמן הקצר ביותר האפשרי אליכם לפריצה בשטח בכל שעה ביום או בלילה בעזרת ציוד פריצה מתקדם לפריצה מקצועית וחלקה ללא נזק נוסף לרכב או לדלת הכניסה לבית או למשרד, מנעולן 24 שעות לביצוע כל עבודות הפריצה כולל התקנת מנעול חדש, מנעולן עליון וכדומה. אנו מציעים את השירות המקיף ביותר בתחום המנעולנות כולל פריצה, תיקון, פירוק והרכבה של מנעולי פלדלת, מנעולי מולטי לוק, מנעולי רב בריח, שיפוץ דלתות יסודי, התקנת מנעול אלקטרוני, מנעול דיגיטלי, מנעול מכאני וכל סוגי המנעולים הקיימים היום של החברות המובילות בתחום כולל ייעוץ לפני רכישה והתקנה של מנעול חדש לבית ולרכב.

שירותי מנעולן 24 שעות ביממה – דני המנעולן

מנעולן 24 שעות לביצוע כל עבודות המנעולנות והפריצה באזור מגוריכם בכל שעה ביום ובלילה, בשבת ובחג. שירותי מקצועי ומחירים טובים לכל עבודות הפריצה כולל תיקון והחלפת המנעול הישן או המנעול השבור, תיקון צילינדרים, החלפת דלתות מלאה וכל שאר שירותי המנעולנות הקיימים על ידי מנעולן 24 שעות ביממה, דני המנעולן, מנעול מורשה ומוסמך לפריצת כל סוגי המנעולים הקיימים לרבות מנעול כספת, מנעול הגה, מנעולי תיבת דואר, מנעולי רכב מכל סוג של כל החברות ועוד. בנוסף אנו מציעים שירותי שכפול מפתחות, שירות שחזור מפתח חכם, שכפול מפתח עם קוד, שכפול מפתח עם שבב, התקנה של עינית דיגיטלית, התקנה של מנעול פרפר, תיקון דלתות טרוקות כולל שיפוץ דלתות מלא מכל סוג, לרבות מנעולי רב בריח ודלתות של כל החברות המובילות בתחום. חייגו עכשיו להזמנת מנעולן 24 שעות ביממה, דני המנעולן, מנעול מנוסה בעל רישיון פריצה, ציוד מתקדם המספק עבודה יסודית, מקצועית ומהירה לכל סוגי הרכבים ולכל סוגי דלתות הכניסה לבית, לעסק, לחנות, למשרד וכו'.

הזמינו עכשיו את דני המנעולן – מנעולן 24 שעות ביממה לכל סוגי המנעולים לבית ולרכב! 

הנה 3 סיבות עיקריות להזמנת מנעולן 24 שעות

מתי להזמין מנעולן 24 שעות – מס' 1: נתקעתם באמצע הלילה – אף אחד לא רוצה להיתקע מחוץ לבית או לרכב באמצע הלילה. כמובן שאם אתם תקועים מחוץ לרכב באמצע הכביש אתם חייבים להזמין חילוץ מידי ורק מנעולן הוא הכתובת שלכם במקרה כזה אלא אם כן אתם מזמינים חילוץ על ידי גרר שיביא את הרכב שלכם למוסך או לבית, שירות יקר ומסורבל שגם לא ימנע מכם את עלות הזמנת המנעולן בבוקר למחרת. מנעול זמין יכול להגיע ולפתור לכם את הבעיה במקום בלי שתצטרכו לגרור את הרכב! 

מתי להזמין מנעולן 24 שעות – מס' 2: פרצו לכם לבית – פריצה לבית גוררת אחריה בדרך כלל הרס של מנעול הכניסה. בהזמנת מנעולן אתם יכולים להחליף את המנעול הפרוץ והשבור במנעול חדש וחזק יותר! בנוסף ייתכן ודלת הכניסה תושחת מעבר לפריצת המנעול, תתעקם, תישרט וכדומה. דני המנעולן יחזיר את הדלת למצב הקודם ומספק שירות שיפוץ דלת, יישור דלת והחלפת מנעול כמובן, 24 שעות ביממה!

מתי להזמין מנעולן 24 שעות – מס' 3: שדרוג – גם אם לא דחוף לכם להזמין מנעולן באותו ברגע, תוכלו להזמין את דני המנעולן ביום למחרת ברוגע בשלווה וליהנות משדרוג המנעול הפרוץ או במקרה של אובדן מפתח וחובת החלפת מנעול הכניסה לבית, תוכלו להתקין מנעול חדש וטוב יותר.

טיפים לשחרור מפתח תקוע – דני המנעולן

במקרים בהם נתקע לכם המפתח במנעול ומסרב לצאת, בין אם ברכב או בבית, יש כמה דברים שאתם יכולים לעשות לבד שיחסכו לכם את הזמנת המנעולן.

  • שימון המנעול והצילינדר – כל שמן פשוט יכול לעזור לכם לשמן את המנעול ולסייע למפתח לצאת בצורה חלקה גם אם הוא תקוע. יחד עם זאת יש שתי בעיות במקרה של שימון המנעול. בעיה ראשונה היא העובדה שמפתח תקוע עמוק בפנים והשמן לא מגיע אל תוך הצילינדר. במקרה כזה שימון לא יעזור לכם. בעיה שניה היא שהשימון לא עוזר ורק גורם למפתח להיתקע עוד יותר עד למצב של חובת פריצה בעזרת ציוד פריצה מקצועי. לכן לפני שאתם משמנים, שקלו להזמין מנעולן מקצועי שימנע מכם את הבעיות האלה.
  • ניסיון הוצאה בכוח – לפעמים כוח דווקא עוזר אבל הסכנה היא שהמפתח יישבר בתוך הצילינדר ואז הבעיה תהיה גרועה יותר. אם המפתח יתעקם או יישבר בתוך הצילינדר תהיה לכם בעיה להוציא אותו לבד ולכם תהיו חייבים להזמין מנעולן מקצועי אשר היתרון שלו הוא בפריצה החלקה ללא נזק קבוע לצילינדר.

קראו עוד מאמרים באתר של דני המנעולן וקבלו טיפים נוספים לפריצת מנעולים לרכב ולבית או חייגו עכשיו להזמנת שירותי פריצה מקצועיים 24 שעות ביממה על ידי דני המנעולן, מנעולן מורשה ומוסמך לפריצה לכל סוגי המנעולים לבית, לעסק, לחנות למשרד ולכל סוגי הרבים כולל רכב חברה, רכב מסחרי, רכב פרטי ועוד. נגיע אליכם בזמן הקצר ביותר בכל שעה ביום ובלילה ונבצע לא רק חילוץ ופריצה אלא גם הצעה לשדרוג והתקנה של מנעולים חזקים ואמינים יותר, מנעולים חדשים או מנעולי יד שניה באותה ברמה ובמחיר טוב יותר.

צריכים מנעולן מעכשיו לעכשיו? חייגו אל דני המנעולן לקבלת ייעוץ טלפוני ראשוני שאולי יעזור לכם לפרוץ את המנעול לרכב או לבית בכוחות עצמכם ואם לא תצליחו בכך או שאתם מעדיפים להזמין בעל מקצוע לביצוע העבודה, חייגו עכשיו נשמח להגיע ולעזור לכם בהקדם האפשרי!

שתפו את המאמר לחברים:
Email
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Facebook
חייגו עכשיו דילוג לתוכן