סוגי מנעולים לשדרוג הבית – דני המנעולן

יש כמה סוגי מנעולים בשוק, רובם מנעולים מכאניים אך לאחרונה יותר בתים מתקינים מנעולים חכמים יותר, מנעולים ביומטריים ומנעולים חשמליים. אלו סוגי מנעולים נחשבים הכי טובים? מנעול ביומטרי הוא המנעול המתקדם ביותר מכיוון שהוא יכול להיות מורכב גם ממנגנון נעילה חזק כמו שיש במנעול רב בריח או מנעול מולטי לוק למשל, אך בנוסף לכך הוא מכיל את המנגנון הביומטרי. כך יש לכם שתי שכבות הגנה. בנוסף מנעול ביומטרי נוח יותר ולא צריך להחזיק מפתח פיזי, שיכול ללכת לאיבוד אך מין הסתם הוא גם המנעול היקר ביותר ויש עוד חיסרון שאפשר לפרוץ אליו בצורה מתוחכמת על ידי השגת טביעת האצבע שלכם ושכפולה. פנו אל דני המנעולן להתקנת כל סוגי המנעולים היום!

סוגי מנעולים בשוק – מנעול ביומטרי ועוד – דני המנעולן

יש סוגי מנעולים שונים כמו מנעולן עליון לדלת שהוא מנעול לדלת בצורת סוגר המאפשר את פתיחת הדלת לכמה סנטימטרים ללא נעילת הדלת. בנוסף יש מנעול חשמלי, זהו מנעול צילינדר רגיל שאפשר בנוסף לפתוח אותו בצורה חשמלית על ידי הוספת זמזם וכדומה. פנו אל דני המנעולן לשירות והתקנת או החלפת כל סוגי המנעולים עכשיו!

שדרוג מנעול לדלת – דני המנעולן

התקנת סוגי מנעולים שונים בהתאם לנכס! שדרוג מנעול לדלת במחיר הוגן בהתאמה לדלת שלכם על ידי מתקין מנעולים מקצועי באזור מגוריכם. יש לכם דלת ישנה עם מנעול שאתם כבר לא מרגישים בטוחים איתו או מנעול שאבוד לו המפתחות? אל תשאירו את המזל שלכם בידיה של אלילת המזל ולכו לישון בשקט רק אחרי שתחליפו את כל המנעולים בבית! חייגו עכשיו להזמנת השירות ולייעוץ ללא עלות.

התקנת מנעול חשמלי בדלת הכניסה – דני המנעולן

הזמינו שירות התקנת מנעול חשמלי לפתיחה מהירה ונוחה יותר. יש כמה סוגי מנעולים טובים לדלת אך מנעול חשמלי הוא הפתרון המושלם המשלב גם בטיחות, גם נוחות וגם אינו יקר כמו מנעול ביומטרי! חייגו עכשיו להצעת מחיר על התקנת מנעול חשמלי בביתכם וכל מנעול אחר כולל פריצת דלתות והחלפת צילינדרים.

דני המנעולן – התקנת מנעול צילינדר ועוד!

פריצת והתקנת כל סוגי מנעולים קיימים שיש לכם בדלת ישנה או חדשה כולל התקנת מנעול צילינדר לשדרוג האבטחה בבית. חייגו עכשיו להזמנת השירות הכולל פריצה, פירוק, הרכבה, שכפול מפתח והתקנת מנעול מכל סוג: מכאני, חשמלי, דיגיטלי, ביומטרי ועוד.

שוקלים לשדרג את המנעול בדלת הכניסה? דני המנעולן מספק שירות התקנת כל סוגי מנעולים שיש! חייגו עכשיו לייעוץ ללא עלות ולהזמנת השירות!

עוד משהו חשוב על: תיקון מנעולים

שאלות ותשובות - סוגי מנעולים

מנעול חשמלי הוא מנעול המאפשר את פתיחת וסגירת הדלת עם מנגנון פתיחה חשמלי. מנגנון זה שימושי בבתי עסק ובמקומות בהם יש תדירות גבוהה לפתיחת ולסגירת הדלת. מנעול חשמלי מאפשר גם את פתיחת הדלת מרחוק ולכן ניתן להתקין מצלמה ליד הדלת ולהכניס על ידי לחיצה רק את מי שרוצים

המנעול הביומטרי הופך נגיש יותר ויותר כיום גם בבתי אב רגילים ולא רק בעסקים ומשרדים. היתרון של מנעול ביומטרי הוא שרק לכם יש את המפתח ואתם לא יכולים לאבד אותו שכן המפתח הוא למעשה האצבע שלכם. טביעת האצבע שלכם ורק היא פותחת את הדלת ולכן זהו המנעול הנוח יותר שיש והמתקדם ביותר. מחירו עדיין יקר יותר מכיוון שהוא משתמש בטכנולוגיה מתקדמת ולכן כרגע הוא לא נפוץ בדירות ובבתים פרטיים רבים מדי בארץ ובעולם.

מנעול עליון הוא סוגר פשוט עשוי פלדה המחובר לחלק העליון של הדלת. מנעול עליון מאפשר את פתיחת הדלת באופן חלקי כך שניתן לקבל מכתבים וכדומה דרך הפתח אך אי אפשר לפתוח את הדלת מבחוץ! זה פתרון נפוץ ונוח בבתים רבים וכמעט בכל דלת כניסה קיימת. זוהי שכבת הגנה נוחה נוספת שרבים אוהבים להיעזר בה בחיי היום יום ללא צורך בנעילת הדלת מבפנים כל הזמן!

כן, אפשר להתקין עינית דיגיטלית גם בדלתות עץ. יש כיום דלתות עץ שעל אף היותן עשויות עץ, הן חזקות ממאוד ומכילות רכיבי פלדה לאורך כל הדלת ובנוסף מותקן בהן מנעול רב בריח או מולטלוק רגיל לכל דבר המספק את ההגנה המלאה, ממש כמו בדלת פלדה. גם עינית דיגיטלית ניתנת להוספה על דלת עץ בקלות והיא משדרגת את האבטחה על הבית בצורה משמעותית.

שוקלים להתקין דלת חדשה או אמצעי הגנה נוסף לדלת קיימת? פנו עכשיו אל דני המנעולן לקבלת שירות זה וכל שירות פריצה אחר לבית ולרכב. להתראות ובהצלחה.

חייגו עכשיו דילוג לתוכן