סוויץ לרכב – כל מה שצריך לדעת על החלק החשוב ביותר ברכב שלכם

אתם מתעוררים בבוקר, פותחים את הרכב, מכניסים את המפתח לסוויץ ואבוי, המפתח לא מסתובב, או גרוע מכך הוא מסתובב אך הרכב לא מניע, למי מאתנו לא קרה מקרה שכזה? וכמובן שמקרים כאלו מתרחשים בדיוק כאשר אנחנו ממהרים מאוד להגיע למקום מסוים. נכון, לעתים זה קורה רק מפני ששכחנו את האורות ברכב דולקים לילה שלם, אך מה קורה כאשר הבעיה אינה קשורה למצבר? מה קורה כאשר יש בעיה בסוויץ ואנחנו חייבים לפתור אותה במהירות? כמובן שבמקרים כאלו הדרך הטובה ביותר היא להזמין שירותי מנעולן. חברת דני המנעולן מספקת שירותי מנעולנות רכב במקרים דחופים ולאורך כל שעות היממה, בחברת דני המנעולן תוכלו לקבל את השירות הדרוש לכם ואת איש המקצוע המתמחה בתחום המסוים שיש לכם בו בעיה. תחום הרכב הוא תחום שלם מעולם המנעולנות וכאשר מדובר בבעיה כמו סוויץ לרכב, חשוב להזמין את איש המקצוע הנכון המתמחה בבעיות של סוויץ לרכב.

שירותי מנעולן הניתנים בנושא סוויץ לרכב

בחברת דני המנעולן ישנם כמה וכמה אנשי מקצוע, כאשר כל אחד מהם מתמחה בסוג אחר של בעיות מנעולנות. בעיות של סוויץ לרכב יכולות לקרות בכל רכב, אף ברכבי יוקרה שחשבתם שלעולם לא יהיו לכם בעיות כאלו בהם. בין השירותים הניתנים בתחום הרכב ישנם שירותים מסוג: טיפול שוטף ובדיקות סוויץ לרכב, בדיקה תקופתית של הרכב על ידי מנעולן לרכב, טיפול בבעיות של שלט לרכב, תיקון סוויץ לרכב ושירות של החלפת סוויץ לרכב.

שירותי מנעולן לרכב

תחום המנעולנות הוא תחום גדול מאוד ויש בו קטגוריות שלמות של התמחויות וכמו כן תתי קטגוריות, כאשר אתם זקוקים לשירותיו של מנעולן לרכב, ודאו כי אכן תחום ההתמחות של אותו אדם הוא במנעולנות רכב. במידה ויש לכם בעיה של סוויץ לרכב, מומלץ לא לנסות לפתור אותה בעצמכם, שכן ניסיון שכזה עלול להרוס לכם את כל מנגנון הנעילה, הדרך היחידה לפתור את הבעיה ולא לגרום נזק נוסף מיותר, היא על ידי הזמנת מנעולן רכב מוסמך.

שירותי תיקון סוויץ לרכב

במידה ונתקלתם בבעיה הקשורה בסוויץ של הרכב, אל תחפזו לנסות לסובב את המפתח בכוח, הדרך המהירה והבטוחה ביותר לפתור בעיה של סוויץ לרכב תקול, היא על ידי הזמנת שירותי מנעולן רכב המתמחה במתן שירות של תיקון סוויץ לרכב. אל תהססו לשאול את המנעולן אליו פניתם אם הוא מכיר את הבעיה ואם הוא מתעסק במנעולנות רכב, ישנם בעלי מקצוע שתחום ההתמחות שלהם הוא אחר לחלוטין ולכן חשוב להבין שיש לאותו איש מקצוע את המיומנות הנדרשת לתיקון של סוויץ לרכב.

מתי זקוקים לשירות של החלפת סוויץ לרכב?

במידה ויש לכם בעיה במנגנון של סוויץ לרכב, ישנן שתי אפשרויות – האחת והעדיפה היא לתקן את הסוויץ, יחד עם זאת, פעמים רבות יש מצב בו לא ניתן לתקן את הסוויץ, מצב זה מתרחש פעמים רבות לאחר שלקוחות ניסו בעצמם ובכוח לתקן את הסוויץ ולסובב את המפתח ונוצר נזק, אך לא רק במקרים מסוג זה. במקרה שלא ניתן לתקן ימליץ לכם המנעולן על החלפת סוויץ לרכב.

בכל מקרה בו אתם מרגישים כי יש בעיה הקשורה במנגנון סוויץ לרכב, אל תחכו עם זה לרגע האחרון והזמינו שירותי מנעולן, חברת דני המנעולן, תשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה ובעיה מתחום הרכב.

עוד משהו חשוב על: מפתחות לרכב

שאלות ותשובות - סוויץ לרכב

במצב בו אתם מכניסים את המפתח לסוויץ לרכב והוא אינו מסתובב, חשוב מאוד לא להפעיל כוח ולא לנסות בשיטות שונות ומשונות, נסו להוציא את המפתח ולהכניסו שוב, אם המפתח עדיין מסרב להסתובב או לזוז, יכול להיות שההגה שלכם ננעל, במקרה כזה – הוציאו את המפתח והזיזו את ההגה מצד לצד ונסו שנית. במידה ועדיין אינכם מצליחים או במידה והמפתח של הרכב נתקע בסוויץ, הזמינו שירותי מנעולן רכב וחכו עד שיגיע, חשוב מאוד בזמן הזה לא לנסות להוציא את המפתח בכוח ולחכות עד להגעתו של איש מקצוע, נסיונות להוציא את המפתח עלולים לגרום לנזק חמור יותר.

עד היום, עדיין לא הומצאה שיטה אחת שמונעת גניבת רכבים באופן טוטאלי ושאין לה חסרונות, יחד עם זאת, הדרך היעילה ביותר למנוע גניבת רכבים הינה על ידי קידוד של מפתחות הרכב, שיטת הקידוד הינה שיטה בה מכניסים לתוך המפתח עצמו שבב אלקטרוני עם קוד הזהה לקוד של הרכב, ורק באמצעותו ניתן להניע את הרכב, כל מפתח אחר גם אם הוא תואם במדויק את הרכב לא יוכל להניע אותו, כמו כן שום שיטת הנעה נטולת מפתח לא תצלח, עד כה שיטת הקידוד, הינה השיטה הטובה והמוצלחת ביותר למנוע גניבות רכבים ומומלצת על ידי מנעולני רכב וחברות ביטוח.

כיום מכיוון ששיטת הקידוד הינה מצליחה, יצרניות המכוניות כבר מכניסות את הקידוד ברכביהן החדשים, יחד עם זאת זה לא משהו שמובנה ועל הלקחו אשר רוכש את הרכב ישנה תוספת מחיר על הקידוד. במידה ואין ברכביכם קידוד לשלט ולמפתח, ניתן לעשות זאת על ידי הזמנת שירותי מנעולן רכב אשר עושה קידודים – לא כל מנעולן רכב יודע לעשות זאת ולא לכל מנעולן רכב ישנו הציוד הנדרש והמיומנות להכניס קידוד לרכביכם. כמו כן, פעולת הקידוד שונה בין דגמי רכבים כאלו ואחרים ועליכם לציין בפני המנעולן איזה רכב יש ברשותכם ומאיזה דגם ושנה הוא, במידה והמנעולן לא שואל זאת, סביר להניח כי אינו איש מקצוע אמין.  

חייגו עכשיו דילוג לתוכן