פורץ בתים דני המנעולן פורץ מנעולים ברמת גן

נתקעתם מחוץ לדירה? פורץ בתים מקצועי הוא התשובה הטובה ביותר עבורכם

לא מעט אנשים מוצאים את עצמם עומדים אובדי עצות אל מול דלת הכניסה לדירתם שפשוט מסרבת להיפתח. במידה וגם אתם איבדתם את מפתחות דלת הכניסה, שכחתם אותם במקום העובדה או שהם פשוט לא פותחים את הדלת, חשוב לדעת כי פורץ בתים מקצועי ידע להתמודד עם כל בעיה על הצד הטוב ביותר כך שתוכלו להיכנס לדירתכם במהירות רבה. בשנים האחרונות חלים לא מעט שינויים משמעותיים בכל עולם המנעולנות שכוללים בעיקר שיפורים ושדרוגים תמידיים לצילינדרים הקיימים. שיפורים ושידרוגים אלה נועדים בכדי למנוע כמה שיותר פריצות עויינות ולהגן על בעלי הדירות מפני גניבות רכוש. פורץ בתים מקצועי אשר מתיימר להציע לקהל לקוחותיו את השירות הטוב ביותר חייב להקפיד לעבור השתלמויות מקצועיות בתדירות גבוהה במטרה להכיר היטב את כל הצילינדרים החדשים וכן את דרכי ההתמודדות עימם. פורץ בתים, מקצועי ככל שיהיה, אשר אינו מקפיד לעבור השתלמויות מקצועיות לכל הפחות בקצב התקדמות כל עולם המנעולנות, יכול למצוא את עצמו מתמודד עם צילינדר חדשני שהוא לא מכיר מה שכמובן ישפיע על איכות עבודתו. לכן, לפני שאתם ממהרים להזעיק פורץ בתים, חשוב לוודא כי הוא אכן מקצועי ומנוסה בשלל דגמים של צילינדרים מתקדמים. דני המנעולן מקפיד לעבור השתלמויות מקצועיות בתדירות גבוהה בכדי להכיר את כל סוגי הצילינדרים החדשים והמתקדמים מהשנים האחרונות ועל ידי כך להעניק את השירות הטוב ביותר עבור לקוחותיו.

התמודדות עם דלת פתוחה שמסרבת להינעל

לאחר הבאת נקודה חשובה אודות חשיבות מקצועיותו של פורץ בתים, חשוב להכיר כמה נקודות חשובות אודות הליך עבודתו. ראשית, חשוב לדעת כי ישנם שני מצבים בהם תידרשו לשירותו של פורץ דלתות מקצועי. האפשרות הראשונה היא כאשר דלת הכניסה לדירתכם מסרבת להינעל, והאפשרות השנייה היא כמובן כאשר דלת הכניסה לדירתכם מסרבת להיפתח. קיים שוני מהותי בדרכי פעולתו של פורץ בתים מקצועי בין שתי האפשרויות. באפשרות הראשונה, בה הדלת פתוחה אך מסרבת להינעל, אין כל צורך בשירותי פריצת מנעולים. יתירה מכך, פורץ בתים מקצועי המגיע לדלת פתוחה שלא ננעלת רואה את כל צדדי הצילינדר מה שמסייע לו רבות לאיתור נכון ומדויק של מקור התקלה. איתור מהיר ומדויק של מקור התקלה והתמודדות מקצועית עימה יכולים להביא לכדי תיקון הבעיה תוך זמן קצר ובעלויות מינימליות. אך חשוב להדגיש ולומר כי ברוב המקרים, גם אם התקלה אותרה ואף תוקנה היטב, ההמלצה המקצועית היא להחליף את הצילינדר הקיים. הסיבה לכך נובעת מעלויות יחסית נמוכות אך חשוב מכך, מחשש לתקלות חוזרות ונשנות בתדירות גבוהה בצילינדר הקיים. לכן, רוב המקרים בהם פורץ בתים מקצועי יגיע להתמודדות עם דלת פתוחה שלא ננעלת, יסתכמו בהחלפת הצילינדר הקיים בצילינדר חדש. מספר דגשים נוספים אודות הליך החלפת הצילינדר יובאו בהמשך המאמר.

התמודדות עם דלת נעולה שמסרבת להיפתח

לעומת זאת, פורץ בתים מקצועי המגיע להתמודדות עם דלת נעולה שמסרבת להיפתח נדרש להתחיל בהליך פריצת מנעולים. הליך פריצת מנעולים אף הוא נחלק לשתי דרכי פעולה אפשרויות. הדרך הראשונה ידידותית ואינה כוללת פגיעה בצילינדר הקיים בעוד הדרך השנייה כוללת קידוחים והרס הצילינדר הקיים. שתי הדרכים טובות ויאפשרו לכם להתגבר על הבעיה, אך הדרך הראשונה יכולה לאפשר לכם ליהנות מחיסכון כלכלי של כמה מאות שקלים עבור החלפת הצילינדר התקול. כפי שציינו מעלה, במקרים בודדים בלבד פורץ דלתות מקצועי ימליץ להשאיר את הצילינדר הקיים על אף התקלה שגרם. לאחר הליך פריצת מנעולים, פורץ בתים מקצועי עובר מיד לשלב הבא, שלב החלפת הצילינדר הקיים. שלב החלפת הצילינדר הקיים כולל כמה דגשים חשובים שכדאי שתכירו. הדגש הראשון הוא העובדה כי קיימים כיום לא מעט סוגים שונים של צילינדרים אפשריים. ההבדלים בין הצילינדרים השונים מסתכמים בעיקר ברמת האבטחה שלהם, במחירים וכן באופן פעולתם. בכלליותו של דבר, ככל שהצילינדר כולל רמת אבטחה גבוהה יותר, כך עלותו תעלה. באשר להבדלים בין אופני הפעולה של הצילינדרים, האפשרויות השכיחות ביותר כיום הן מפתחות, קוד או טביעת אצבע.

הליך החלפת הצילינדר – כמה דברים שחשוב שתכירו

הדגש השני באשר להליך החלפת צילינדר אשר מבוצע על ידי פורץ בתים מקצועי לאחר הליך פריצת מנעולים הוא החלפת צילינדר חדש בלבד. לצערנו, כיום יש מנעולנים אשר מנסים להחליף ללקוחותיהם צילינדרים משומשים במצב טוב בכדי להוזיל עלויות ולהגדיל את הרווחיות עבור עבודתם. לכן, חשוב לשים לב כי הצילינדרים שלכם חדשים מקופסא וכוללים חמישה מפתחות חלופיים. כפי שציינו מעלה, צילינדרים משומשים עלולים ליצור לא מעט תקלות חוזרות ונשנות בתדירות גבוהה ולכן עליכם לשים לב כי הצילינדר המוחלף הינו חדש לחלוטין. דני המנעולן מגיע מצויד עם כמה אפשרויות של צילינדרים על מנת לאפשר ללקוחותיו בחירה חופשית בין האפשרויות המתאימות להם ביותר. בחירה נכונה ומוצלחת כוללת שילוב מושלם בין רמת אבטחה מספקת מחד ומחירים הוגנים והגיוניים מאידך. אז לאחר השלמת כל שלבי פריצת מנעולים והחלפת צילינדרים, כדאי שתכירו כמה טיפים חשובים למניעת התקלה הבאה.

כך תמנעו את התקלות הבאות

בין כלל התקלות השכיחות ביותר בגינן אנשים רבים מזעיקים את שירותו של פורץ בתים ניתן למנות שלוש תקלות מרכזיות. הראשונה היא כמובן איבוד מפתחות, השנייה היא שבירת המפתחות בחלק הפנימי של הצילינדר והשלישית היא מפתחות שאינם פותחים את המנעול. במטרה להתמודד עם איבוד מפתחות, מומלץ לבחור מקום קבוע בו תניחו את המפתחות מיד בתום השימוש בהם. חשוב לבחור מקום קבוע גם בפנים הדירה בו תניחו את המפתחות לאחר כניסתכם, וגם מקום קבוע מחוץ לדירה בו תניחו את המפתחות לאחר יציאתכם. הקפדה על מקומות קובעים אלה תגרום לכם להתרגל להניח בהם את המפתחות מיד לאחר תום השימוש מה שאט אט יעשה באופן כמעט בלתי רצוני. כאשר תגיעו לשלב זה, תצליחו לחסוך לא מעט מקרים של איבוד מפתחות.

שבירת מפתחות והרס הצילינדר מהצטברות לכלוך

כמו כן במטרה להתמודד עם שבירת המפתחות בפנים הצילינדר, חשוב להקפיד לעשות שימוש עדין במפתחות ולהימנע מהישענות עליהם מכל סיבה שהיא. בניגוד למקובל לחשוב, המפתחות שלכם הרבה יותר עדינים ורגישים ממה שנראה לכם ולכן קיימת חשיבות רבה להקפיד על שימוש עדין ככל הניתן. באשר לסיבה השלישית והאחרונה בגינה רבים מזעיקים פורץ בתים מקצועי, מפתחות שאינם פותחים את המנעול, חשוב להכיר את הגורם המרכזי לכך. הגורם המרכזי לכך שהמפתחות לא פותחים את פתח ביתכם הוא לכלוך בפנים הצילינדר. אנשים רבים לא מודעים לעובדה כי שימוש במפתחות שאינם נקיים עלול להכניס לכלוכים לפנים הצילינדר עד כדי פגיעה בתקינותו. יש להדגיש ולומר כי לא רק לכלוכים משמעותיים עלולים לפגוע בתקינות הצילינדר, אלא אך הצטברות של אבק בלבד. לכן, חשוב להקפיד על שימוש במפתחות נקיים לחלוטין. דני המנעולן ישמח להעמיד לרשותכם את כל מקצועיותו וניסיונו בתחום בכדי לסייע לכם להתגבר על כל בעיה על הצד הטוב ביותר.

שתפו את המאמר לחברים:
Email
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Facebook
חייגו עכשיו דילוג לתוכן