פורץ כספות מקצועי באזור מגוריכם – דני המנעולן

פורץ כספות מומחה לפריצת כל זוגי הכספות כולל כספות אלקטרוניות וביומטריות. פורץ כספות לכל מטרה ברישיון יפרוץ לכם כל כספת לאחר שיוודא שאתם בעלי הכספת כמובן. מוזמנים ליצור קשר ולהזמין שירות זה או כל שירות פריצה אחר לרכב או לבית כולל מגוון שירותי פריצה אחרים, מוזמנים לגלוש באתר למציאת שאר השירותים והזמנת שירות עכשיו.

שירותי פורץ כספות ללא נזק - דני המנעולן

זו לא חוכמה גדולה לפרוץ לכספת ולהרוס אותה. אמנם גם זה קשה כשלעצמו אך אפשרי. פורץ כספות מומחה לעומת זאת יפרוץ כל כספת ביתית או כספת קיר בקלות ללא גרימת נזק ויאפשר לכם לשוב ולהשתמש בה בלי צורך לקנות כספת חדשה. בנוסף אפשר להתקין או לתקן כל כספת קיר וליהנות משירות תיקון כספות במחיר הוגן. חייגו עכשיו להצעת מחיר ממנעולן ופורץ כספות מומחה בתחום, דני המנעולן.

תיקון כספת ביתית – דני המנעולן

שירות תיקון כספת ביתית על ידי פורץ כספות מומחה. כספת ביתית שומרת לכם על רכוש יקר ערך, תכשיטים, דרכונים, כסף וכדומה. לפעמים המפתח לכספת הולך לאיבוד ואז זו בעיה אבל יש פתרון! מנעולן או פורץ מנעולים מתמחה גם בשירות פריצת כספות ויכול לפרוץ לכם את הכספת הביתית, גם אם מדובר בכספת קיר, בלי לגרום נזק ולשחרר לכם את הרכוש היקר! דני המנעולן הוא מנעול מומחה בפריצת כספות שיכול לפרוץ כל כספת קיימת במהירות וללא נזק. השאירו פרטים לחזרה מהיר או חייגו עכשיו לקבלת השירות עוד באותו היום.

איך פורצים כספת קיר?

בעדינות… פורץ כספות מומחה יכול לפרוץ כל כספת קיר בלי להרוס את הכספת ובלי להרוס את הקיר. כספת קיר היא פתרון מעולה שמספק לא רק את הגנת הכספת אלא גם את היתרון של הסתרת הכספת על ידי תמונה, ארון קיר וכדומה. מצד שני כספת קיר קצת פחות נגישה במקרה של בעיה בכספת וצורך לפרוץ אותה. יחד עם זאת רוב המקרים בהם נדרש לפרוץ לכספת לא צריך כלל לפרק א הכספת מהקיר ואפשר לפרוץ אותה במקום שכן מנגנון הנעילה נמצא בחזית הכספת ושם מתבצעת הנעילה של הכספת. פורץ כספות מקצועי מכיר את כל סוגי הכספות כולל כספות ביומטריות וכספות מיוחדות ויכול לספק לכם שירות פריצה לכספת ביתית בעלות לא גבוהה וללא גרימת נזק! למה אתם מחכים, יש לכם דבר מה יקר ערך בכספת אך אבד לכם המפתח ואין לכם גישה למה שיש בפנים? פנו עוד היום לדני המנעולן לקבלת שירות פריצת כספות מקצועי באזור מגוריכם. עוד שירותי פריצה ומנעולנות לבית ולרכב באתר.

תיקון כספות מקצועי – דני המנעולן

פורץ כספות מקצועי ומנוסה, תיקון כספות מכל סוג כולל כספות קיר, כספות מיוחדות וכספות מכל סוג אחר. פריצה לכספות קוד, כספות מפתח ישן, כספות ביומטריות, כספות גלגל ועוד. מוזמנים לקבל מידע מקצועי באתר או בטלפון ולהתייעץ עם דני המנעולן, מנעולן ופורץ דלתות מוסמך ומקצועי באזור מגוריכם, שירות 24 שעות ביממה ומחירים הוגנים לכל עבודה, קטנה כגדולה, מוזמנים ליצור קשר.

דני המנעולן מתמחה בפריצת כל סוגי הכספות הקיימות, הנה רשימה חלקית:

  • כפסות תכשיטים ביתיות
  • כספות משרדיות
  • כספת לאקדח
  • כספות לספרי תורה
  • כספת לבית עסק
  • כספת 25-T ועוד

לסיכום, זקוקים לשירותי פורץ כספות לפריצה לכספת קיר ביתית? מוזמנים לקבל שירות מהיר ומקצועי במחיר הוגן על ידי מנעולן מומחה בתחום לפריצת כל סוגי הכספות מהיום להיום. חייגו עכשיו לקבלת הצעת מחיר והזמנת שירות.

התמחות בפריצה לכל סוגי המנעולים הקיימים:

מנעול דיגיטלי, מנעול קומבינציה, מנעול מפתח כפול וכל סוגי המנעולים האחרים לבית או לרכב וכל סוגי המנעולים הקיימים לכספות מכל סוג שהוא.

יש לכם כספת לא מפוצחת? אם היא שלכם אין בעיה, הזמינו שירות פריצת כספות מקצועי עכשיו לפריצת כל כספת ללא גרימת נזק, שכפול מפתחות ועוד.

שאלות ותשובות - פורץ כספות

רבים שומרים את הכספת שלהם במקומות בנאליים שקל לפורצים לאתר ולפרוץ. אם כבר יש לכם כספת שעלתה לא מעט ויש בה תכשיטים או חפצים יקרי ערך אחרים שעלו אפילו יותר, כדאי שתשקיעו גם בהתקנת והסתרת הכספת במקום מקורי שקשה יהיה לאתר ולא פחות חשוב: קשה יהיה לפרוץ אליו אפילו אם הכספת אותרה. הפתרון הנדוש הוא כספת קיר המוסתרת על ידי תמונה, ארון או דלת מסתור. אפשר להתקין כספת גם בעליית הגג או בחדר הפנימי ביותר בבית. בכל מקרה איפה שלא תתקינו את הכספת תוכלו להקשות על הפורץ כספות אם היא תתוקן במקום צר שלא מאפשר את פירוק הכספת בשלמותה. כמובן שככל שהכספת תהיה ממוגנת וכבדה יותר, יהיה קשה לפורץ לחדור אליה או לקחת את כולה. קחו כל זאת בחשבון כאשר אתם עומדים לרכוש כספת. כמובן שמנגנון הנעילה של הכספת הוא הדבר החשוב ביותר בכספת.

כן, פורץ כספות מומחה יכול לפרוץ לכם לכספת בלי לגרום לה נזק בלתי הפיך. כך תוכלו לחזור ולהשתמש בכספת לאחר מכן במידה ויהיה לכם מפתח מתאים לכספת או אם מדובר בכספת אלקטרונית או כספת עם קו, תוכלו להחליף קוד ולהשתמש בכספת מחדש.

מבחינה טכנית רק מי שיש לו צידו פריצה, ידע וניסיון יכול לפרוץ כספת ביתית. המנעול בכספת יחד עם שיטה הנעילה שלה ממורכבים יותר ממנעול של דלת, במיוחד אם היא כספת ביומטרית בה נדרשת טביעת אצבע, אז המשימה לפרוץ את הכספת שלא על ידי בעל הכספת תהיה כמעט בלתי אפשרית. מבחינה חוקית כמובן שרק בעל הכספת רשאי לפרוץ אל הכספת שלו. יחד עם זאת במקרה של כספת תקועה או אובדן מפתח יחיד לכספת על ידי בעל הכספת, מותר להזמין פורץ כספות מורשה לביצוע העבודה, דבר שגם מומלץ יותר מבחינת מקצועית וגם מהווה יתרון עבור חברות הביטוח בכל מקרה של נזק או אובדן.

בדרך כלל כן, מכיוון שמנעולי הכספות מורכבים יותר ממנעולי הדלתות על פי רוב. קיימות חברות כספות המחזיקות שירות פריצת כספות אך לא בטוח שבעל המקצוע מטעמן יידע גם להחליף דלת כניסה או לתקן דלת כזאת ולכן מנעולן מקצועי הוא בעל המקצוע המתאים ביותר לעבודה זו.

פנו לדני המנעולן לקבלת השירות הטוב ביותר במחיר הטוב ביותר באזור המגורים שלכם. הגעה מהירה לכל מקום ופריצת כל סוגי הכספות הקיימות בשוק! זמינות גבוהה ושירות 24 שעות ביממה על ידי מנעולן אמין, מורשה ומקצועי לשירותכם. להתראות ובהצלחה! 

חייגו עכשיו דילוג לתוכן