פריצת רכבים

אם אתם מחפשים מי שיבצע עבורכם פריצת רכבים, כדאי לכם לקרוא את המאמר הבא

הרכב שלנו עובר לאורך החיים כמעט 'האנשה'. אנחנו מתייחסים אליו ביריאת כבוד, נותנים לו את מה שהוא צריך, מכנים אותו לעיתים בשמות ומזדהים איתו כמעט כמו שאנחנו מזדהים עם חפצים יקרים לנו או עם הבית שלנו. על פניו הנתון הזה לא צריך להפתיע אותנו. לאור העובדה כי הרכב הפך לבית השני של רבים מהישראלים, בייחוד לאור העליה בשיעורי הזמן אותם מבלים ישראלים רבים בפקקים, אנחנו יכולים לראות כיצד השימוש והיחס לכלי הרכב שלנו הופך משמעותי יותר לאורך הזמן.

פריצת רכבים זו פעולה שמתבצעת על בסיס יום יומי לאור הנתונים הללו. משום שהישראלים נעזרים ברכבים שלהם פעמים רבות כל כך, הרי זה רק טבעי כי בסופו של דבר נמצא את עצמנו מתמודדים עם תקלה כזו או אחרת במנגנון הנעילה של הרכב. העבודה במקרה של פריצת רכבים היא כמובן להביא לכך שבעל הרכב יוכל להיכנס לרכב בבטחה, אבל המטרה היא גם לשמור על כלי הרכב עד כמה שניתן, לפתור תקלות במידע וישנן ועוד.

אני, דני המנעולן, רואה בתהליך של פריצת רכבים אומנות של ממש. אני מאמין כי רק עבודה של איש מקצוע מיומן מאפשרת, בסופו של יום, תיקון מלא של כלי הרכב באופן כזה שימנע תקלות עתידיות גם כן. במאמר הבא אני רוצה להציג לכם את הידע אותו צריך לדעת כל מי שמזמין מנעולן או פורץ מנעולים לרכב. אני רוצה לתת לכם את הבסיס שיאפשר לכם להבין כיצד מבצעים פריצת רכבים ומה חשוב להבין לפני שמגיעים לסיטואציה ממנה יותר קשה להיחלץ.

קודם כל, קחו כמה נשימות עמוקות

פריצת רכבים היא אמנם תהליך שמתרחש בדרך כלל בעיתות מצוקה. בדרך כלל, אני, דני המנעולן, ניגש לבצע פריצת רכבים עוד בעל הרכב צריך להגיע למקום זה או אחר, הוא מאחר בכך וכך דקות ומוצא את עצמו מול שוקת שבורה. אני יודע כמה זה מלחיץ, אני יודע כי אתם ממש לא מזמינים פורץ מנעולים לרכב כי אתם נהנים לבלות עם אנשי מקצוע באמצע יום עמוס, אבל אני חייב להגיד כי כמה נשימות עמוקות יכולות לעזור לכם מאוד מכמה טעמים מרכזיים:

  1. כי ככה אתם תבחרו נכון יותר את איש המקצוע שלכם: כאמור, פריצת רכבים זו לא מלאכה אותה כל אחד יכול לבצע. אתם חייבים לזכור כי את המנעולים של הרכבים בהם אתם נעזרים, מפתחים המוחות הגדולים ביותר בעולם המערבי. אתם לא יכולים להרשות לעצמכם לקחת איש מקצוע פחות מיומן רק משום שזה זמין, כי בסופו של דבר אתם תמצאו את עצמכם מתמודדים פשוט עם נזק גדול יותר ממה שנדמה לכם. ההמלצה שלי היא פשוט לקחת נשימה עמוקה, לתחקר את איש המקצוע, לנסות להבין האם באמת הוא מתאים לביצוע המשימה שעבורה אתם שוכרים את שירותיו? רק לאחר שתבררו את כל אלו, תהיה לכם האפשרות ליהנות משירות טוב ואיכותי.
  2. כאשר אתם בלחץ אתם נותנים לנו, לי דני המנעולן, כמו יתר הקולגות שלי למקצוע, את המידע לו אנחנו זקוקים כדי לתקן את התקלה שלכם: אנחנו לא נביאים ואנחנו לא יודעים הכל. אם לא תתנו לנו את המידע המקצועי אותו אנחנו צריכים אנחנו נמצא את עצמנו בסופו של דבר מבצעים עבודה כפולה. אנחנו נלך ונחזור רק כדי להיות בטוחים שהבאנו את כל הכלים לביצוע המשימה. אני, דני המנעולן, כמו חברי למקצוע, מאמין כי אין שום סיבה להגיע לסיטואציה מהסוג הזה. כל עוד תתנו לנו את המידע המקצועי הדרוש לנו לביצוע המשימה, נוכל לגשת לכתחילה עם כל הכלים שיאפשרו לנו לפתור את התקלה במהירות וביעילות המקסימלית.

האם תהליך של פריצת רכבים כולל גם תיקון שלט לרכב

מדובר על שאלה שחוזרת על עצמה לא מעט. זאת משום שלקוחות רבים חושבים לעצמם שאם הם כבר הזמינו איש מקצוע עבור דבר אחד אולי זה הזמן לבקש ממנו לבצע עבודות נוספות. תיקון שלט לרכב זו לא פעולה קלה, היא דורשת ידע, חלקי חילוף מתאימים ועוד. אמנם זה נכון כי יש כאלו היודעים לבצע גם פריצת רכבים וגם תיקון שלט לרכב. אני, דני המנעולן, ממליץ, במידה והדבר חשוב לכם, פשוט לברר את הדברים מראש. כך תוכלו להיות רגועים ובטוחים לאורך התהליך.

כמה עולה פריצת רכבים מקצועית

מדובר גם כן על שאלה החוזרת על עצמה, מטבע הדברים. ההוצאות של הישראלי הממוצא על כלי הרכב שלו הן עצומות. ישראלים פשוט לא מפסיקים להוציא כסף על הרכב שלהם מטבע הדברים. זאת משום שבאמת תחזוקה של כלי רכב דורשת תיקונים כל הזמן, דורשת התייחסות מיוחדת ועוד. אי אפשר שלא להבין את השאלה הזו אבל אני, דני המנעולן, חייב לספק לכם את הידע המקצועי שיעזור לכם להבין את העיקרון. האם אני יכול להגיד לכם בוודאות כמה יעלה שירות של כל מנעולן ומנעולן? כמובן שלא. אבל האם אני יכול לתת לכם סכמה כללית? לתשובה הזו אני כמובן יכול לענות בחיוב.

התשובה היא כי פריצת רכבים היא לא מלאכה שעולה הרבה כסף לכשעצמה. מה שכן עולה כסף בתוך התהליך של פריצת רכבים אלו שני פרמטרים שמשתנים כל הזמן בכל מקרה ומקרה בהתאמה:

  1. כאשר פריצת רכבים מתרחשת בשעות לא שעות: בסופו של יום תקלות לא מעדכנות אותנו לפני שהן מתרחשות. אנחנו לא תמיד יכולים לדעת בוודאות מה מוביל למה ולכן אנחנו לא תמיד יכולים להיערך לכך. מכאן שתהליך של פריצת רכבים עלול לעיתים, להתרחש בשעות לא שעות מה שמוביל אותנו, אנשי המקצוע, לעבוד למעשה מסביב לשעון. משום שגם אנחנו אנשים עם חיים מלאים, בני משפחה אוהבים וכאלו שפה ושם גם אוהבים לבלות, יכול להיות שנמצא את עצמנו גובים יותר על עבודה בשעה מאוחרת. האם זו סיבה מספיק טובה להימנע מהזמנה של איש מקצוע וניסיון נואש לפתור את הבעיה לבד? התשובה היא חד משמעית לא. אתם ממש לא רוצים לפתור לבד תקלה שבסופו של דבר תייצר עוד רצף של תקלות שהתיקון שלהן יעלה לכם בהתאם.
  2. כאשר פריצת רכבים דורשת מאיתנו להביא חלקי חילוף שעולים כסף: חלקי חילוף לרכב הם מוצר שעולה לא מעט כסף לצערנו. אנחנו מודעים היטב לכך שחלק גדול מהבעיה נובע מהמדיניות הישראלית שלא עושה חסד עם בעלי הרכבים אבל אנחנו כן חייבים להגיד כי במקרה בו אנחנו צריכים להיעזר בחלקי חילוף לרכב, אנחנו ככל הנראה נדרוש על כך סכום כסף נוסף.

מכאן זה נשמע כאילו מדובר על מלאכה יקרה במיוחד, אבל לי, בתור מי שעוסק במקצוע לא מעט שנים חשוב להגיד כי לצידי עובדים מי שעושים הכל לטובת הלקוח. גם במובן הכספי וגם במובן המעשי.

שתפו את המאמר לחברים:
Email
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Facebook
חייגו עכשיו דילוג לתוכן