ציפוי דלתות בצורה מקצועית - דני המנעולן

ציפוי דלתות מקצועי להשגת תוצאה נהדרת לכל דלת! ציפוי דלתות בחומר עמיד וקשיח במגוון טקסטורות ודגמים! בררו עכשיו לגביי עלויות ודוגמאות זמינות. בנוסף כל שירותי הפריצה לרכב ולבית על ידי מנעולן מורשה באזור מגוריכם כולל שכפול שלט עם שבב, תיקון סוויץ', התקנת עינית וכל שאר שירותי הפריצה. חייגו עכשיו אל דני המנעולן ולהזמנת שירות וייעוץ ללא עלות.

שירות ציפוי דלתות על ידי מנעולן ומתקין דלתות מקצועי

השירות ניתן לכל סוגי הדלתות: ציפוי דלתות מולטלוק, ציפוי דלת כניסה, ציפוי דלת פלדלת, ציפוי דלת כניסה רב בריח ועוד. שירות מלא לדלתות הכניסה לבית לאחר פריצה או עבור שדרוג כולל החלפת המנעול והצילינדר, יישור הדלת, ציפוי הדלת וקיצור הדלת במקרה הצורך. פרצו לכם לבית והשאירו נזק? הזמינו את דני המנעולן לטיפול מקיף בכל מכלול הדלת, פונקציונלית ואסתטית!

ציפוי דלת כניסה לבית על ידי מתקין דלתות מקצועי – דני המנעולן

הזמינו עכשיו שירות ציפוי דלתות מקצועי לבית, ציפוי דלת כניסה לקבת מראה חדש ומעוצב! השירות מתאים לבתים עם דלתות בלויות וישנות ולבתים בהם הדלת שרוטה וחבולה. הזמינו עכשיו שירות זה ועוד מגוון שירותי פריצה לבית ולרכב על יד מנעולן מקצועי באזור המגורים שלכם עוד היום! דני המנעולן הינו מנעולן מורשה לביצוע כל סוגי עבודות הפריצה והתקנת דלתות בבית כולל התקנת מנעול ביומטרי, התקנת עינית דיגיטלית, התקנת מנעול עליון ועוד. זמינות, אמינות ומקצועיות! הזמינו שירות עכשיו באזור מגוריכם.

ציפוי דלת פלדלת - מחזירים את הברק לדלת הכניסה בבית!

ציפוי דלתות יכול להפוך כל דלת ישנה לדלת בעלת מראה חדש! דלת הכניסה היא כרטיס הביקור של הבית שלנו. חשוב שהיא תהיה חזקה אך גם תיראה חדשה ותרתיע פורצים. ציפוי דלת פלדלת יכול לשדרג כל דלת פלדלת ישנה וטובה ולהחזיר לה את המראה המקורי שלה או אפילו להפוך אותה למעוצבת ויפה יותר תודות לציפויי הדלתות החדשים והמדהימים שניתן להשיג היום. הזמינו את דני המנעולן לביצוע ציפוי דלתות מקצועי עד הבית כולל בחירת הדוגמא, התקנת דלתות ואחריות!

ציפוי דלת כניסה רב בריח

ציפוי דלתות הוא שירות נוסף שאפשר ליהנות ממנו על ידי מנעולן. דלתות רבות נשרטות, מתעקמות, משתחררות מהצירים ויוצרות רעש וחריקות בסגירה ובפתיחת את הדלת. דני המנעולן הוא גם מתקין דלתות מקצועי המכיר את כל הבעיות שיש בדלתות ישנות וחדשות וישמח לסייע לכם להפוך כל דלת מכוערת, רועשת ולא בטיחותית, לדלת מגינה, שקטה ויפה. הזמינו שירות ציפוי דלתות מקצועי עכשיו כולל ציפוי דלת כניסה רב בריח וציפוי כל סוגי הדלתות!

עוד שירותים של דני המנעולן:

  • כל שירותי הפריצה והמנעולנות לבית
  • כל שירותי הפריצה והמנעולנות למשרד
  • כל שירותי הפריצה והמנעולנות לרכב
  • פריצה לכספת, פריצה למנעול הגה, פריצה למכולה, פריצה למחסן, פריצה למנעול הגה ועוד
  • שירותים אסתטיים: ציפוי דלת, חידוש דלת, יישור דלת ועוד.

שירותי פריצה מקיפים לרכב ולבית, 24 שעות ביממה ובכל מזג אוויר! זמינות מלאה והגעה מהירה לכל מקום בו נתקעתם מחוץ לבית או לרכב, בחניה באמצע הכביש ובכל מקום אחר. חיסכון בזמן וכסף ביחס להזמנת גרר ומוסך. חייגו עכשיו לפרטים ולקבלת הצעת מחיר מפורטת עבור כל אחד מהשירותים המוצעים, על ידי מנעולן מקצועי באזור מגוריכם.

גלשו באתר לקריאת מידע נוסף ולקבל טיפים מקצועיים איך להגן על הבית והרכב ואילו דרכים חדשות יש היום לשדרג את מערך האבטחה על הבית, סוגי מנעולים, סוגי פריצות ועוד!

לסיכום

ציפוי דלתות יכול לשדרג לכם את דלת הכניסה ולהחזיר אותה למראה המקורי שלה או אפילו למקראה יפה יותר! יש ציפויי דלתות מרשימים מאוד המאפשרים לכם לקבל כל דלת שתרצו במראה קלאסי, מודרני, חדשני וכדומה. דלת מצופה הופכת מרשימה יותר גם בפן הפסיכולוגי, גורמת תחושה טובה לדיירי הבית וגם משדרת לפורצים שיחפשו דלת אחרת לפרוץ אליה.

הזמינו עכשיו שירות לשדרוג דלת הכניסה שלכם באמצעים פשוטים ולא יקרים כגון: תיקון דלתות וציפוי דלתות, התקנת מנעול דלת עליון, התקנת מחזיר דלת, התקנת ידית בהלה, התקנת עינית דיגיטלית, התקנת מנעול ביומטרי ועוד. השאירו פרטים או צרו קשר עכשיו להזמנת שירות 24/7. להתראות ובהצלחה!

עוד משהו חשוב על: החלפת דלתות

שאלות ותשובות - ציפוי דלתות

כן, יש גם אפשרות לציפוי דלתות עץ, הן מבחינת מראה והן מבחינת התאמה לחומר הגלם. מוזמנים לקבל פרטים ולהזמין שירות זה עכשיו.

כן, יש ציפויי דלתות פלדלת שנראים בדיוק כמו הדלת המקורית, עשויים מחומר עמיד וחזק בעל טקסטורה דומה שקשה להבדיל האם זה ציפוי או לא. חייגו לפרטים והצעת מחיר!

שדרוג דלת הכניסה הוא האלמנט החשוב ביותר במיגון הבית אך ניתן להוסיף עוד אלמנטים לשדרוג האבטחה הנה כמה מהם:

מצלמת אבטחה – מצלמת אבטחה מספקת כיסוי מלא של השטח הקרוב לכניסה והיא פתרון חובה בכל בית פרטי וגם בדירות מגורים. אפשר גם להתקין מצלמות דמה הנראות בדיוק כמו מצלמה רגילה אך עולות הרבה פחות ומספקות הרתעה בלבד ללא צילום והלקטה כמו מצלמת אבטחה רגילה.

עינית דיגיטלית  עינית דיגיטלית היא גם סוג של מצלמת אבטחה המותקנת במקום העינית הרגילה בדלת. זהו פתרון אסתטי וחכם המאפשר לכם לקבל תמונה של מי שעומד מחוץ לדלת גם מחדר אחר בבית, לצם ולהקליט את המתחרש! פתרון מעולה ומתקדם שמתאים גם לבתים פרטיים וגם לדירות מגורים.

מנעול עליון – מנעול עליון הוא הסוגר המותקן במרבית דלתות הפלדלת בארץ. מנעול עליון מספק שכבת הגמה נוספת על דלת הכניסה ואם אתם לא אוהבים לנעול את הדלת מבפנים אחרי כל פעם שאתם נכנסים הביתה ועדיין רוצים להרגיש בטוחים, מנעול עליון הוא הפתרון בשבילכם.

מנעול ביומטרי – המילה האחרונה בתחום המנעולים הביתיים. מנעול ביומטרי מאפשר לכם לנעול ולפתוח את הבית ללא מפתח כלל! זהו הפתרון הנוח והיעיל ביותר המאפשר לכם לקבל רמת הגנה גבוהה לנכס בו מותקנת דלת עם מנעול ביומטרי. אפשר לשלב מנגנון נעילה ביומטרי גם על דלת פלדלת ועל דלתות רב בריח וליהנות מהגנה משולשת ונוחה במיוחד.  

לדני המנעולן יש את כל הפתרונות המתקדמים ביותר עבורכם. פנו עכשיו לקבלת המלצות וייעוץ ללא עלות לגביי התקנה, פירוק, החלפה ושדרוג של כל סוג דלת קיימת כולל מדלתות רב בריח ודלתות פלדלת. בנוסף תוכלו ליהנות משירות ציפוי דלתות מקצועי וכמובן שירות חילוץ ופריצה לכל סוגי הדלתות בבית או ברכב. פנו עכשיו לקבלת השירות 24 שעות ביממה בכל מזג אוויר! להתראות ובהצלחה!

חייגו עכשיו דילוג לתוכן