שלט לרכב – כל הדברים שרציתם לדעת על השלט של הרכב שלכם ולא העזתם לשאול

הוא האביזר הכי דומיננטי במחזיק המפתחות שלנו, הוא זה שפותח וסוגר לנו את המנעול של הרכב, הוא תמיד איתנו ואם הוא הולך לאיבוד אנחנו חושבים שעולמנו חרב עלינו- שלט לרכב הוא בהחלט אחד האביזרים הכי חשובים בחיינו, לאבד את השלט של הרכב זהה בתחושה של אובדן מכשיר סלולרי או ארנק, שלט לרכב הוא הרגליים שלנו ובעזרתו אנחנו מגיעים ממקום למקום – נכון הוא לא אחראי להובלה אבל הוא כן אחראי לכך שנוכל להיכנס ולצאת מהרכב המוביל. חברת דני המנעולן מספקת שירותים נלווים לרכב הקשורים גם בשלט לרכב ולכל המתלווה לתחום זה, חברת דני המנעולן מעסיקה בין שורותיה את מיטב אנשי המקצוע מתחום של מנעולנות רכב ומספקת שירותים שונים בתחום זה.

אילו שירותים הקשורים בתחום של שלט לרכב נפוצים?

מנעולן רכב של חברת דני המנעולן בהחלט מתמחה בכל סוגי התיקונים של המנעולים הן לרכב והן לדלתות בית ואף בתחום הכספות, בתחום הרכב קיימת תת קטגוריה וזה למעשה כל הנושא של שלט לרכב, בין השירותים הניתנים בתחום זה אפשר למצוא: שכפול שלט לרכב, תיקון שלט לרכב, קידוד שלט לרכב ועוד מספר שירותים נלווים וחשובים שניתנים על ידי אנשי מקצוע. בשנים האחרונות התחום של נעילת הרכב התפתח מאוד ובעיקר תחום האימובילייזר והקידוד אשר הפך להיות הכלי העיקרי למניעת גניבות רכבים. על ידי הכנסת שבב עם קוד מסוים לרכב מסוים ולשלט של רכב מסוים, אפשר למנוע גניבה של הרכב, זאת מכיוון שאין אפשרות להניע את הרכב ללא הקוד הזה, ויתרה מכך אין אפשרות להניע את הרכב ללא שימוש באותו מפתח ספציפי אשר קודד על ידי איש מקצוע.

שירותי שכפול שלט לרכב

במידה ויש לכם שלט לרכב, מאוד חשוב שיהיה לכם שלט נוסף רזרבי שתחזיקו בבית או אצל מישהו קרוב שאתם בוטחים בו, החזקת שלט לרכב אחד בלבד היא מקרה אשר יכול להביא לכם צרות, זאת מפני שבמידה ואותו שלט הולך לאיבוד או פשוט מכך נופל על הרצפה ומתרסק, אתם למעשה מנוטרלים ואינכם יכולים להיכנס אל הרכב. שכפול שלט לרכב מתבצע על ידי אנשי מקצוע מתחום מנעולנות הרכב אשר בבעלותם הציוד הנדרש לבצע זאת.

שירותי תיקון שלט לרכב

במידה ויש לכם שלט לרכב והוא אינו עובד, בין אם הוא נפל על הרצפה והתרסק ובין אם נשפכו עליו מים והוא חטף קורוזיה או כל מקרה אחר, ישנה אפשרות לתקנו, נכון, פעמים רבות עדיף כבר לקנות חדש, אך במקרים רבים תוכלו לחסוך את הכסף הזה ולהזמין איש מקצוע שיבצע תיקון שלט לרכב בלבד ולא תזדקקו לשלט חדש.

שירותי קידוד שלט לרכב

קידוד שלט לרכב, זו הדרך הטובה ביותר להימנע מגניבת רכביכם, על ידי הכנסת קוד ושבב זהה לתוך שלט הרכב שלכם ואל המפתח של הרכב, תוכלו לשמור על כך שרק על ידי שימוש באותו שלט ומפתח מסוימים יהיה ניתן להניע את הרכב. לאל ספק קידוד שלט לרכב זו הדרך המתקדמת והטובה ביותר עד היום למניעת גניבות רכבים.

אם כן, סביר להניח כי לרובכם יש שלט לרכב, אך במידה ואין לכם שלט נוסף, או במידה והשלט תקול או במידה ואין לכם קידוד, תוכלו להיעזר בשירותיו של דני המנעולן, חברת דני המנעולן תספק עבורכם את אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחומם שיפעלו לפתור את הבעות בדרך היעילה ביותר עבורכם.

עוד משהו חשוב על: סוויץ לרכב

שאלות ותשובות - שלט לרכב

שלט לרכב תקול הינה בעיה נפוצה מאוד אשר יכולה להיגרם ממספר סיבות, בדרך כלל הסיבה המרכזית הינה בלאי, בתוך השלט של הרכב רכיבים קטנים שלעיתים זקוקים להחלפה. מקרים נוספים שיכולים לגרום לשלט לרכב להפסיק לעבוד היא כאשר נשפכים עליו מים, בדומה למה שאנחנו מכירים מהמכשירים הסלולרים שלנו, גם לשלט של רכב יכולה להיות קורוזיה כאשר מים חודרים פנימה אל תוך הרכיבים האלקטרונים ואט אט הורסים את כל המנגנון. במקרים כאלו אפשר לנסות לייבש את השלט לרכב מבפנים או לפנות למנעולן מוסמך. וכמובן נזק נוסף שיכול להיגרם הוא בעת נפילה, המפתחות יכולים ליפול לנו פעם ביום ולא יקרה להם כלום, אולם כאשר מדובר בשלט של רכב לעתים מספיקה נפילה אחת מינורית על אזור בעייתי של השלט והרי לכם השלט לא עובד, הזמינו איש מקצוע שיתקן ובצעו שיכפול במידה ועדיין לא עשיתם זאת. 

קידוד שלט לרכב הוא בהחלט ההמצאה שעד כה הכי מצליחה למנוע גניבות של רכבים, בעת פריצה לרכב ובמידה והגנב מנסה להניע את הרכב כשאין ברשותו את המפתח המקודד, הוא לעולם לא יצליח להניע אותו. כמובן שביצוע של קידוד אינו דבר פשוט ויש צורך הן בידע, הן במיומנות והן במכשור טכנולוגי המתאים לביצוע של העבודה. כמו כן קידוד הינה פעולה שונה לסוגי רכבים שונים. כיום ידוע כי קידוד מונע ב -40% את גניבות הרכבים.

במידה והשלט התקלקל, מוטב להזמין מנעולן רכב מוסמך שיבדוק את הבעיה, אם המנעולן שתזמינו ימצא את השלט במצב סביר, העדיפות היא כמובן לתקן ולא להוציא כספים מיותרים על שלט חדש, יחד עם את ישנם מקרים בהם התיקון מצריך החלפת רכיבים מסוימים, במקרים כאלו, בדרך כלל ימליץ לכם איש המקצוע על החלפת שלט לרכב, או שהוא יציג בפניכם את שתי האפשרויות ותבחרו אתם מה לעשות. על אף זאת, ברוב המקרים, מנעולן מוסמך ידע לתקן שלט של רכב תקול.

חייגו עכשיו דילוג לתוכן