תיקון דלתות על ידי פורץ דלתות מקצועי - דני המנעולן

תיקון דלתות הוא אחד השירותים הנלווים של מנעולן. פורץ מנעולים הוא גם פורץ דלתות וכאשר המנעול נפרץ או נשבר לפעמים זה פוגע בחלקים נוספים של הדלת כמו הצילינדר, הצירים וכו'. תיקון דלתות כולל גם שיפוץ דלת, תיקון שריטות, החלפת דלת ופריצת דלת טרוקה או נעולה, התקנת מנעול עליון לדלת קיימת ועוד. מזמנים לקבל שירות זה על ידי בעל מקצוע מנוסה בתחום – דני המנעולן.

סוגי התקלות הנפוצות ביותר בדלתות הן:

יציאת הדלת מאיזון – בעיה זאת עלולה להיווצר לאחר טריקת הדלת ואפילו בשל תזוזה של תשתית הבניין או הקומה בה נמצאת הדלת. בעל המקצוע יוכל להחזיר את הדלת למסלולה המקורי לאחר עבודה מתאימה.

בעיות בצילינדר – הצילינדר הוא הבית של המנעול והמפתח ובעיות בצילינדר יכולות לגרום בעיות בפתיחת וסגירת הדלת, בנעילת ושחרור המנעול וכדומה.

תקלות במנגנון הדלת – בריחים שנפתחו יותר מדי ועכשיו הם משוחררים, בלאי טבעי, חלודה, התיישנות, לכלוך ונזקים אחרים, כל אלה עלולים לגרום לתקלות במנגנון הדלת, במיוחד בדלתות חכמות עם שבב וקוד מותקן בהם הדורשות עדינות מסוימת ורגישות יותר לכל בעיה, מכאנית או חשמלית.

שירותי תיקון דלתות פנים וחוץ - דני המנעולן

תיקון דלתות כולל גם ציפוי דלתות, התקנת דלתות או  החלפת דלתות. בתיקון דלתות פנים המנעולן יתקן כל דלת קיימת כולל דלת רב בריח, ישכפל את המפתח לאותה דלת, יתקין מנעול דיגיטלי או ביומטרי עוד. בתיקון דלתות כניסה אפשר לחדש דלת קיימת ולחסוך אלפי שקלים על דלת חדשה שתכננתם להתקין.

ציפוי דלתות בחומר מחדש דלתות ייחודי – דני המנעולן

תיקון דלתות מתחיל בתיקון בסיס של מנעול שבור, צילינדר עקום, לשונית משוחררת ויישור הדלת כולל חיתוך הדלת במקרים מעטים בהם הדלת ארוכה מדי ושורטת את הרצפה. למנעולן יש את כל הכלים לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר ובמחיר הטוב ביותר בתחום. בנוסף ציפוי דלתות מאפשר לחדש את הדלת ולתת לה גם שכבת הגנה נוספת וגם מראה עיצוב יותר. צריכים שירות ציפוי דלתות על ידי בעל מקצוע מנוסה בתחום? פנו עוד היום לדני המנעולן, שהינו פורץ מנעולים ומנעולן רכב, להצעת מחיר ופרטים נוספים על שירות זה וכל שירותי המנעולנות והפריצה האחרים לבית או לרכב.

התקנת דלתות רב בריח ודלתות כניסה – דני המנעולן

תיקון דלתות כולל שירות התקנת דלתות כאשר הדלת פגומה מדי בשביל השאיר אותה או ליישר אותה. זאת ההזדמנות שלכם להתקין דלת חדשה כדלת הכניסה לבית או דלתות פנים לחדרים עם מנעולים חזקים יותר וידיות מעוצבים יותר. בכל מקרה בו נתקע לכם המפתח במנעול בלי יכולת לצאת הזעיקו מנעולן מקצועי ומעבר לכמה ניסיונות הוצאה על ידי סיבוב אל תמשיכו בניסיון להוציא את המפתח בכוח שלא תשברו אותו בתוך המנעול ואז יהיה צורך לפרק את כל הצילינדר ואלי אפילו לקדוח בו על מנת לשחרר את המפתח ולהחליף את כל המכלול. ריסוס ספריי יכול לעזור אך לא בכל המקרים.

כל השירותים במקום אחד: החלפת דלתות, קיצור דלתות ושירותים נוספים - דני המנעולן

תיקון דלתות או החלפת דלתות היא בין השירותים הרבים של דני המנעולן, מנעולן ופורץ מנעולים מקצועי באזור מגוריכם. בין השירותים נוספים:

  • תיקון דלתות עץ
  • תיקון והחלפת דלת זכוכית
  • קיצור כל סוגי הדלתות
  • תיקון דלת רב בריח
  • תיקון דלת פלדלת
  • תיקון דלת הזזה
  • שימון ציריים חלודים בכל סוגי הדלתות
  • פריצת והחלפת מנעול רתק, החלפת מנעולים מכל סוג
  • החלפת דלתות שיריונית ועוד

לסיכום

תיקון דלתות היא עבודה שכל מנעולן מורשה או פורץ מנעולים צריך לדעת לבצע. העבודה כוללת תיקון, יישור והחלפת דלתות ואפילו ציפוי דלתות אם רוצים לשמרו על הדלת המקורית ולא לקנות דלת חשה. כך או כך דלת הכניסה לבית שלנו חשובה גם מבחינת מראה אך יותר חשוב מבחינת אבטחה כמובן. שמירה על דלת הכניסה חשובה על מנת שלא נגרום נזק בלתי הפיך לא רק למנעול ולצילינדר אלא גם לצירים ולתשתית הדלת ואז העבודה תהיה יקרה יותר. לפעמים זה לא באשמתנו כמו לאחר ניסיון פריצה לבית למשל שלאחריה הדלת לא במקום, שרוטה, עקומה או המנעול שבור. במקרים אלו מנעולן מקצועי ייתן לכם מענה מלא לכל בעיה שנוצרה לכם בדלת העקבות ניסיון הפריצה. להתראות ובהצלחה.

הכל על תיקון דלתות

מה הפך דלתות כניסה רב בריח לדלתות פופולאריות בקרב ישראלים רבים

מה הפך דלתות כניסה רב בריח לדלתות פופולאריות בקרב ישראלים רבים

דלתות כניסה רב בריח הן מראה נפוץ במשפחות ישראליות רבות. אנחנו יכולים לראות כיצד כמעט בכל מקום, כאשר אנחנו נכנסים, אנחנו רואים את הסימן ,הלוגו...

איך תבחרו נכון דלת כניסה לבית שתתן מענה עיצובי ובטיחותי לאורך זמן

איך תבחרו נכון דלת כניסה לבית שתתן מענה עיצובי ובטיחותי לאורך זמן

כאשר מעצבים בית, בדרך כלל הדיון לא נסוב סביב הבחירה של דלת כניסה לבית. דלת כניסה לבית היא הרבה פעמים מין דבר כזה שמשאירים לרגע...

בחירה של רב בריח דלתות כניסה היא בחירה מוצלחת אותה יש לנהל במקצועיות

בחירה של רב בריח דלתות כניסה היא בחירה מוצלחת אותה יש לנהל במקצועיות

רב בריח דלתות כניסה הן ללא ספק מהמוצרים הפופולאריים בישראל. רב בריח, החברה הישראלית שנוסדה עוד לפני קום המדינה, הפכה לאורך השנים לפתרון הזמין, הנוח...

בחירה של דלתות כניסה מעוצבות – לא רק בחירה אסתטית

בחירה של דלתות כניסה מעוצבות – לא רק בחירה אסתטית

זה לא משנה אם מדובר על בית עסק או על משרד, ללא כל ספק, בשני המקרים אנחנו מדברים על חלום. חלום של מנהל ומקים בית...

שאלות ותשובות - תיקון דלתות

יש דלתות פנים ודלתות חוץ, דלתות כניסה לבית ודלתות לעסק בלי תרסיס גלילה או סגירה על ידי מנעול תעשייתי. קיימות דלתות רב בריח החזקות ביותר שדרך אגב את מנגנון הנעילה החזק שלהן אפשר להתקין גם על דלתות עץ וכדומה כאשר המנעול הוא הדבר החשוב באבטחת הדלת ופורץ לא ינסה לפרק את הדלת בשל העובדה שהיא עשויה עץ לכן אפשר ליהנות גם ממראה מעוצב וגם מאבטחה יחד בבחירת דלת חדשה לכניסה.

השירות מתחיל החל ממאה וחמישים שקלים בערך לשירות הזול ביותר ומאות שקלים לשירות מלא הכולל תיקון דלתות, החלפת דלתות והתקנת דלת חדשה, הכול בהתאם למצב הדלת שצריך לתקן ועלות המנעול שצריך לתקן או להוסיף כמנעול חדש או מחודש בהתאם לרצון הלקוח. חייגו לקבלת הצעת מחיר לתיקון דלת, החלפת דלת וכל שירות אחר של מנעולן באזור מגוריכם.

מלבד החלפה, התקנה ותיקון לדתות ישנם שירותים נוספים הקיימים עבור דלתות הם: התקנת מחזירי דלת, התקנת מעצורי דלת, התקנת מנגנון השהייה של פתיחת דלת ועוד. פנו לדני המנעולן לייעוץ מקצועי ראשוני ללא עלות וללא התחייבות ולקבל הצעת מחיר לעבודה עוד היום.

כן, מנעולן מספק את כל שירותי החלפה ותיקון דלתות מכל סוג, שלכל החברות המובילות ברישיון. מנעולן זמין 24 שעות ביממה לפריצת כל דלת ולכל מנעול ותיקון כל דלת לאחר ניסיון פריצה לבית. פנו לדני המנעולן לפרטים והצעת מחיר משתלמת, חילוץ מהיר והגעה מהירה אליכם בזמן הקצר ביותר.

מעבר לשירות החלפה ותיקון דלתות השירות המרכזי של כל מנעולן מקצועי זה פריצת דלתות ומנעולים מכל סוג, בין אם בבית או ברכב, מנעולן מקצועי מכיר את כל סוגי המנעולים והדלתות כולל דלתות חכמות ומנעולים בטכנולוגיה חדשה ויכול לעזור לכם לפרוץ לכל רכב המחובר למחשב או אזעקה, לשכפל מפתחות או שלט, לשחזר מפתחות, לתקן סוויץ ועוד.

פנו לדני המנעולן וקבלו ייעוץ מקצועי שיכול לחסוך לכם זמן וכסף על ידי טיפים והכוונה במקרה חירום אם נתקעם מחוץ לבית או לרכב בלי מפתח בכל שעה, בלילה או ביום ובכל מזג אוויר. זקוקים לשירות דחוף? חייגו לדני המנעולן שיגיע אליכם לטיפול מלא בכל דלת שיש ברשותכם. בהצלחה.

חייגו עכשיו דילוג לתוכן