תיקון כספות

תיקון כספות זו עבודה למקצוענים בתחום

כספות הפכו לחלק אינטגרלי מכל בית בישראל של שנת 2020. אם פריצת מנעולים היא חוויה אותה כמעט כל אחד יחווה פעם אחת או שתיים לאורך החיים, על פי סטטיסטיקה, הרי שהיום, תיקון כספות הפך לחלק אינטגרלי מהעבודה של כל פורץ מקצועי. תיקון כספות הוא מטבע הדברים לא עבודה קלה ולא משהו שכל אחד יכול לעשות. אנחנו מדברים על מלאכה מורכבת, עדינה, כזו שדורשת הרבה ידע ושורה ארוכה של יכולות. תיקון כספות זו עבודה שיש להפקיד בידיים של מקצוען, כמו שאני, דני המנעולן, אבהיר בעוד מספר רגעים. כל המידע בנושא מפורט במאמר הבא.

קודם כל, חשוב לדעת כי לא כל פורץ מנעולים יודע לבצע את העבודה

פריצת מנעולים היא עבודה אותה מכירים רבים מאנשי המקצוע באופנים כאלו ואחרים. חשוב לדעת כי גם תחת הכותרת הזו אנחנו מדברים על שורה של 'תתי נושאים'. כלומר, בתוך המרחב הזה של פריצת מנעולים אנחנו יכולים למצוא פריצת מנעולים לרכב שהיא פעולה אחת לעומת עבודה אחרת לחלוטין שהיא כאמור, תיקון כספות. כלומר, כל מנעולן מוצא את דרכו בעולם הרחב הזה ומתמקצע באופן עמוק יותר בנושא כזה או אחר. אין זה אומר כי מדובר על איש מקצוע לא טוב דיו, אלא מדובר על מי שהרבה פעמים יודע לעשות את העבודה שלו מצויין פשוט צריך להכיר בכך שתחומים נוספים הם לא בהיכרח המקצוע שלו.

כאשר מדובר על תיקון כספות, שזו פעולה מורכבת, הדורשת הבנה וידע ומקצוענות, העבודה על תיקון כספות היא עבודה שצריך להפקיד בידיים של מנעולן המבין בתחום. אני, דני המנעולן, יכול להגיד בפה מלא כי הרבה פעמים עבודה מורכבת יותר וארוכה יותר נעשית דווקא היכן שאנשי מקצוע לא מיומנים מספיק ביצעו עבודה לא טובה דיה.

תיקון כספות הוא כל פעם תיקון המתמקד בנושא אחר

כדי להבין מה זה אומר תהליך של תיקון כספות, צריך להבין מה בדיוק המערכות שמגינות על הכספת ומכאן מה זה תהליך שך תיקון כספות. הכספת שלכם מוגנת באמצעות כמה מערכות הגנה שנותנות בכל פעם מענה מעט אחר. בכל פעם התיקון מתייחס לתקלה הנוסעת מאותו מנגנון הגנה ייחודי.

טיפול במנגנון נעילה פשוט: תיקון כספות יכול להיות במקרה בו אנחנו רוצים לפתור תקלה שנמצאת במנעול. מנעולן מקצועי יכול הרבה פעמים לתת מענה במידה ומדובר על תקלה בלוח המספרים שיש להקיש עליהם כדי לקבל גישה ופתיחה של הכספת. לעיתים אנחנו מדברים על תקלה פשוטה לחלוטין כמו תקלה במנעול הצילינדר שהרבה פעמים נמצא שם ליתר ביטחון כדי לאפשר לבעל הכספת לפתוח את הכספת באמצעי מכני קל ופשוט. תיקון כספות לעיתים יכול להגיע לכדי פתיחה של מנעול מורכב באמצעות כלים 'חמים' שמאפשרים ממש ניסור בפועל של המנעול כדי להגיע למה שנמצא שם בפנים.

תיקון כספות קיר: בתוך עולם הכספות אנחנו רוצים להתייחס לכספת אחת ייחודית שמוגנת מעצם היותה מוסתרת בתוך הקיר. תיקון כספות קיר הוא תהליך שבו הרבה פעמים המטרה היא להתקין את הכספת מחדש בתוך הגומחה או להסתיר אותה טוב יותר בכל מיני אמצעים. כלומר, לא תמיד העבודה של תיקון כספות תכלול פריצת מנעולים, לעיתים העבודה היא פשוט להתקין כספת מחדש במידה וזו כבר לא עומדת במקומה כמו שהייתה אמורה לעמוד בו לכתחילה.

תיקון דפנות הכספת: כאן, תהליך של תיקון כספות הופך הרבה יותר מסובך. לעיתים, מערכת ההגנה על הכספת תלויה גם בדפנות כפולות, משוריינות לעיתים, שתפקידן הוא להבטיח כי הכספת תהיה מוגנת מכל עבר. בדרך כלל אנחנו יכולים להגיד, אני, דני המנעולן וכל מנעולן בו תפגשו, כי מדובר על מקרים נדירים וכאלו שבדרך כלל לא מתרחשים. אבל, תמיד יש יוצאים מין הכלל. ולכן חשוב להיות ערים לכך שמדובר על מקרה יוצא דופן ופשוט לפנות למי שיכול לתת מענה עבור מקרים מהסוג הזה בצורה טובה ואינטיליגנטית.

כמה שאלות שיעזרו לכם להבין האם מדובר על מנעולן שיכול לעזור לכם

מי שלא מגיע מהתחום לא פעם מוצא את עצמו מתבלבל ולא בטוח מה בדיוק הוא צריך לדעת לפני שהוא פונה לסיוע עבור תיקון כספות. אני, דני המנעולן, רוצה לתת לכם כמה טיפים ועצות זריזות שיעזרו לכם להבין האם מדובר על מנעולן מקצועי שיכול לעזור לכם ברגע הזה.

  1. שאלו אותו האם הוא מבין בתחום בו אתם מבקשים עזרה: כאמור, עולם המנעולנות ובייחוד עולם הכספות הוא עולם רחב שמכיל פרטים רבים. אתם תמיד פשוט יכולים לשאול האם מדובר על תחום בו איש המקצוע שאתם בוחרים מבין בו. זו לא בושה והרבה פעמים יכול לחסוך הרבה מתח ומאמץ מכם וממנו.
  2. עשו השוואת מחירים: היתרון של התחום של תיקון כספות הוא שבדרך כלל לא מדובר על עבודה שיש לבצע מעכשיו לעכשיו, בניגוד לפריצת רכבים לדוגמא או פריצת דלתות של בית פרטי. לכן, אתם יכולים להקדיש כמה דקות ופשוט לבצע השוואת מחירים שתעזור לכם להבין איפה אתם עומדים וכמה אתם עתידים לשלם עבור השירות.
  3. תנו את כל המידע: ככל שתהיו יותר שקופים לאורך התהליך ככה יהיה קל יותר לעזור לכם ולתת לכם את המענה המלא עבור הצרכים שלכם.

אתם מוזמנים תמיד לקבל מענה עבור שלל שאלות בנושא כדי שתוכלו להבין בדיוק מה אתם צריכים עובר תיקון כספות. אני, דני המנעולן, כאן לשירותכם תמיד.

שתפו את המאמר לחברים:
Email
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Facebook
חייגו עכשיו דילוג לתוכן