תיקון מנעולים מקצועי ברישיון – דני המנעולן

תיקון מנעולים מכל סוג לבית ולרכב על ידי מנעולן מוסמך בעל הרשאה לפרוץ כל מנעול בכל נכס. חייגו עכשיו להזמנת שירות זה ואת כל שירותי הפריצה האחרים לבית ולרכב, למשרד, למחסן, שירות פריצת כספות ועוד. תיקון מנעולים קיימים ברכבים, בבתים ועוד. שדרוג מנעול למנעול חדש, התקנת צילינדר, התקנת מנעול עליון, התקנת מחזיר דלת, התקנת ידית בהלה, שחרור דלת טרוקה וכל שירותי הפריצה האחרים על ידי מנעולן מקצועי ומנוסה באזור מגוריכם, דני המנעולן! חייגו עכשיו!

דני המנעולן – שירות תיקון מנעולים מכל סוג 24/7

תיקון מנעולים כולל החלפת צילינדר בדלת, פירוק והרכבת מנעול רב בריח או מנעול חכם כולל מנעול חשמלי ומנעול ביומטרי לדלת הכניסה בבית או בעסק. שירות אישי ומקצועי, מחירים הוגנים ועמידה בלוח זמנים. ניסיון רב בתחום ומתן שירותי פריצה מקצועיים לרכבים מכל סוג ולכל סוגי המנעולים בדתות כניסה לבית ועוד. חייגו לייעוץ ראשוני ללא עלות ולהזמנת דני המנעולן, טכנאי המנעולים המוביל באזור המגורים שלכם!

החלפת צילינדר בדלת – דני המנעולן

שירות תיקון מנעולים מקצועי כולל החלפת צילינדר בדלת מכל סוג. פנו עכשיו לייעוץ לפני שדרוג והחלפת הדלת לאחר פריצה או לאחר אובדן המפתח. חייגו וקבלו המלצות על מנעולים והצעת מחיר על שירות מלא כולל פירוק והתקנת הדלת, הצילינדר, המנעול ועוד. ניסיון רב בכל בטיפול בכל סוגי המנעולים בקיימים לבית ולרכב. חייגו להזמנת השירות עכשיו באזור מגוריכם!

התקנת מנעול רב בריח – דני המנעולן

דלתות רב בריח ידועות בחוזק שלהן וברמת המיגון הגבוהה שהן מספקות. דרוש טכנאי מנעולים מנוסה מאוד לביצוע תיקון מנעולים מסוג מנעול רב בריח! הזמינו עכשיו שירות זה על ידי דני המנעולן, המנעולן המוביל באזור מגוריכם. פירוק, התקנה והחלפה של כל סוגי המנעולים לכל הדלתות כולל דלתות עץ, דלתות רב בריח ועוד.

התקנת מנעול חכם לדלת – דני המנעולן – הזמינו שירות עכשיו!

תיקון מנעולים מכל סוג לרבות התקנת ותיקון מנעול חכם, מנעול ביומטרי, מנעול דיגיטלי וכו'. מנעול חכם מאפשר לכם לשלוט בפתיחת וסגירת הדלת מרחוק על ידי זמזם חשמלי או לחצן המחובר למערכת עם קוד שיש להזין אותו ממש כמו בלובי בניין למשל. מוזמנים לקבל הצעת מחיר על השירות כולל התקנה ועלות הרכיבים.

צריכים שירות תיקון מנעולים או החלפת מנעולים? פנו אל דני המנעולן וקבלו את השירות הטוב ביותר! זמינות, אמינות ומחירים הוגנים. חייגו עכשיו לקבלת הצעת מחיר משתלמת ולהזמנת שירות זה ועוד.

שאלות ותשובות - תיקון מנעולים

כן, זה אפשרי אך לא בטוח שחברת הביטוח שלכם תאהב את זה במקרה של פריצה למשל, לאחר מכן. בנוסף מנעולן ומתקין מנעולים מקצועי יעשה עבודה טובה יותר ויוכל גם להציע לכם שדרוג למנעול הקיים או שירות תיקון מנעולים.

כן, מנעול חשמלי יכול להיות מותקן על כל סוג דלת אך הוא נמצא בדרך כלל בחנויות, משרדים וכדומה. מנעול חשמלי יכול להיות מותקן על דלת זכוכית או כל דלת אחרת והוא מאפשר את פתיחת הדלת על ידי לחצה על זמזם, מה שמאפשר לכם להיות גם רחוקים מהדלת ולראות במצלמה את האדם שרוצה להיכנס ולהחליט אם לפתוח לו או לא.

דלת זכוכית מייתרת את הצורך בהתקנת עינית דיגיטלית… בנוסף חומר הגלם כמעט ולא מאפשר את התקנת העינית הדיגיטלית בדלת שכבר מוכנה, מכיוון שמדובר בזכוכית העלולה להישבר. יחד עם זאת הדבר אפשרי ואם אתם ממש רוצים ניתן לבצע זאת אך זה שירות זה יקר ומורכב יותר.

מנעול פרפר הוא מנעול פנימי המותקן בבית, בדלת הכניסה, בצד הפנימי של הדלת. מנעול זה אינו מכיל מפתח אך הוא מאפשר לנעול את הדלת מבפנים על ידי סיבוב פשוט של מנעול הפרפר. זהו פתרו נוח ויעיל בבתים בהם יש ילדים קטנים למשל והוא מאפשר לכם לנעול ולפתוח את דלת הכניסה במהירות ובקלות מה שתרצו בלי מפתח!

כן זה אפשרי, ניתן להתקין מנעול עליון גם על דלתות עץ וגם על דלתות פלדלת וזהו פתרון יעיל ונוח הנפוץ בדלתות כניסה רבות. פנו עכשיו לדני המנעולן להזמנת שירות ומגוון שירותים אחרים!

רוצים לשדרג את דלת הכניסה לבית עם מנעול פרפר? מעוניינים להתקין מנעול עליון בדלת הכניסה או עינית דיגיטלית שתשדרג את האבטחה בבית? מוזמנים ליצור קשר עם דני המנעולן לביצוע כל עבודות הפריצה והמנעולנות לבית ולרכב.

חייגו עכשיו דילוג לתוכן