פריצת מנעולים דני המנעולן פורץ מנעולים ברמת גן

מדוע חשוב לבצע פריצת מנעולים רק על ידי מנעולן מקצועי?

פעמים רבות קורה שאנשים אשר זקוקים לשירות של פריצת מנעולים לבית, מוותרים על השירות של מקצוען ומנסים בכוחות עצמם לבצע את הפעולה, בעידן בו ברשת אפשר למצוא הסבר ופיתרון לכל בעיה אשר קיימת על הפלנטה, אנשים רבים מתפתים לעשות פעולות אשר דורשות מיומנות של מקצוען, באופן חובבני ובעצמם, לעתים במטרה לחסוך בזמן, לעיתים במטרה לחסוך כסף או שתי האפשרויות, כמובן שהתוצאה היא הפוכה.

נכון, פריצת מנעולים מקצועית אינה בהכרח שירות זול והמחיר שיגבה עבור הפעולה תלוי במספר נסיבות הקשורות בשעת הקריאה ובדחיפותה, במורכבות המנעול ובעוד מספר פרמטרים, יחד עם זאת החיסכון באיש מקצוע עלול לעלות לכם ביוקר. ניסיון כושל של פריצה לבית, עלול לגרום לנזק הרבה יותר גדול לכל מנגנון הנעילה ולא רק לצילינדר ובנוסף הוא עלול לסבך את הפעולה מאוחר יותר עבור פורץ מנעולים מקצוען שיאלץ בעקבות כך לגבות מחיר גבוה יותר.

דני המנעולן – פריצת מנעולים מקצועית

בין אם אתם זקוקים לשירות של פריצה לבית או לשירות של פורץ מנעולים שיפרוץ לרכביכם, חשוב מאוד לבצע את העבודה במקצוענות, לכן, ההמלצה היא שאם אינכם בטוחים במה שאתם עושים, השאירו את העבודה למקצוען. דני המנעולן מתמחה בפריצות מסוגים שונים, רוב הקריאות שהוא מקבל הינן מתמקדות בפריצות לבתים פרטיים או לרכבים. איש מקצוע יצליח לפרוץ את הדלת של הרכב או של הבית בתוך מספר דקות, כמובן שזה גם תלוי בסוג ואיכות המנעול, ואמנם העבודה היא קצרה אך המשמעות של עבודה מקצועית היא שהיא אינה גורמת למנגנון הנעילה נזק, דבר אשר עלול לעלות הרבה כסף כאשר מתרחש.

כמובן שישנה משמעות רבה גם למי איש המקצוע אשר אתם מזמינים, לצערם של מנעולנים מוסמכים רבים בתחום פריצת מנעולים, ישנם לא מעט מתחזים וחובבנים אשר עושים עבודה מאוד לא מקצועית בלשון המעטה עבודה אשר עלולה לגרום לנזק רב לחלקי מנגנון הנעילה, בנוסף ההיתר לתת לאדם שאינו מנעולן מקצועי ומוסמך לפרוץ לכם לבית, אינו דבר חכם במיוחד, לכן,  לפני שאתם בוחרים את איש המנעולים שלכם, ודאו כי הוא מנעולן מוסמך ואמין.  

צוות המנעולנים אשר מספקים שירות בחברת דני המנעולן, כולם בעלי תעודת מנעולן מוסמך, כל עובדי החברה יודעים את כל סוגי הפריצות, ועוברים הכשרות נוספות מידי כמה חודשים כדי להעמיק את הידע והמקצוענות. תחום פריצת מנעולים הוא תחום אחד מתוך כמה במקצוע ומכיוון שמנעולים ממשיכים להתפתח ולהשתכלל, כך גם יש צורך בהרחבת והעמקת הידע כל הזמן.

אילו סוגי פריצת מנעולים קיימים?

כאמור רוב העבודות שבהם עוסק מנעולן מוסמך הינן פריצות לבתים ולרכבים שאבד המפתח אליהם, אולם לעתים ישנו צורך לפרוץ לדלתות שעובדות על מערכת חשמלית בלבד, מערכות נעילה "חכמות" וכמובן לעתים ישנו צורך לפרוץ כספות, פריצת כספת היא כמובן המורכבת ביותר, ודורשת הן ידע רב והן ניסיון רב בתחום.

פריצת מנעולים לבית: שירות פריצת מנעולים לבית יכול להיות כאשר אבד המפתח או כאשר המפתח נתקע בחור המנעול ולא יוצא החוצה או נשבר בפנים, ההמלצה היא שאם המפתח לא נכנס בקלות לחור המנעול, לא מסתובב בקלות או באופן כללי הדלת לא ננעלת בצורה חלקה, אלא דרושים אי אילו פרוצדורות שונות כגון משיכת הידית, הרמת הדלת וכו' אזי רצוי לא לחכות לרגע האחרון בו המפתח מסרב לצאת מהמנעול או נשבר בפנים, אלא מייד להתקשר לשירותי מנעולן, שיפתור את הבעיה.

פריצת מנעולים לרכב: בתחום פריצת הרכבים ישנן שיטות שונות לפריצה, ככל שהרכב יוקרתי יותר, כך מנגנון הנעילה שלו מורכב יותר לפריצה, מתוך כך עליכם לקחת בחשבון שמנעולן שיודע לפרוץ לרכב פרטי רגיל, לא תמיד יהיה עם המיומנות לפרוץ לרכב יוקרתי.

פריצה לכספות: פריצת כספת דורשת מיומנות גבוהה מאוד, בניגוד לפריצת דלתות שלוקחת מספר דקות, פריצת כספת יכולה להימשך גם כמה שעות טובות – כמובן שזה תלוי בסוג הכספת ואיכותה. פריצה לכספת זו אינה פריצה שכל מנעולן יידע לבצע ובדרך כלל מנעולן שפורץ לכספות הוא מנעולן בעל ותק ואשר צבר שנות ניסיון רבות וכמובן עבר את ההסמכה הדרושה לפריצת מנעולים לכספות.

יש בעיה בצילינדר או במנעול? אל תחכו לרגע האחרון!

בנוסף לכל סוגי הפריצות הקיימים, מנעולן גם יפתור לכם בעיות במנגנון הנעילה, בעיות של דלת חורקת, החלפת צילינדר או מנעול ותיקון כל בעיה אשר קיימת בדלת ביתכם או בדלת הרכב שלכם. על ידי הזמנת שירותי מנעולן טרם הבעיה מגיעה למצב בו אתם לא יכולים להשתמש בדלת, תחסוך לכם הרבה כאב ראש, הרבה זמן, הרבה דאגות והרבה כסף. לאנשים יש נטייה לחכות לרגע בו המפתח נתקע בחור המנעול או נשבר בפנים ולא להזמין איש מקצוע כשהבעיה עוד קטנה וחבל, כי שירות שאינו דחוף, יכול לחסוך לכם הרבה כסף והכי חשוב ישמור את רכושכם וביתכם בטוח.

שתפו את המאמר לחברים:
Email
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Facebook
חייגו עכשיו דילוג לתוכן