כל מה שרציתם לדעת על החלפת דלתות ולא העזתם לשאול

בשנים האחרונות ודאי גם אתם נחשפתם לטרנדים החדשים של דלתות הכניסה לבית. אם בעבר דלת הבית היתה הרהיט הקבוע ביותר שיש לנו בבית, כיום גם את דלת הבית אנשים נוהגים להחליף לפעמים – אם ממניעים אסתטיים עיצוביים ואם ממניעים טכניים הקשורים לתקינותה של הדלת או יותר נכון לאי תקינותה של הדלת. חברת דני המנעולן מספקת שירותים של החלפת דלתות לכל מטרה. חשוב להתייעץ עם איש מקצוע טרם תחליטו מה הצעד אותו אתם מעוניינים לעשות, שכן, לעתים ניתן להימנע מביצוע של החלפת דלתות על ידי הדבקה של טפט מיוחד אשר משנה את העיצוב לחלוטין ובין אם על ידי תיקון של הדלת במקרים בהם ישנה תקלה אשר ניתן לתקנה בקלות. דני המנעולן ישמח לייעץ ולענות על כל שאלה בנושא.

שירותי החלפת דלתות לכל מטרה

כאמור החלפת דלתות מומלץ ביותר לבצע אך ורק על ידי איש מקצוע מיומן. ראשית מוטב לברר עם עצמכם האם הסיבה שאתם מעוניינים להחליף את הדלת הינה סיבה טכנית או שמא אתם מעוניינים בהחלפת הדלת מטעמים אסתטיים, שנית, עליכם להתייעץ עם מנעולן מוסמך ולקבל ממנו את המידע על כל האפשרויות אשר עומדות לפניכם. חברת דני המנעולן מספקת מגוון שירותים בתחום של דלתות, בין השירותים הניתנים ניתל לקבל שירות של תיקון והחלפת דלתות כניסה, ייעוץ בנושא של דלתות מעוצבות וסוגיות עיצוב של דלת הכנסה, וכמו כן התאמת מנגנון לדלת אשר ישרת אתכם נאמנה, ישמור על הרכוש והציוד שלכם ויגן עליכם כמובן מפני פורצים בלתי רצויים.

החלפת דלתות כניסה – לא רק היופי

שירות של החלפת דלתות כניסה ניתן לקבל מחברת מנעולנים אשר עוסקת בין היתר בתחום של תיקון והחלפת דלתות. בכדי לבצע החלפת דלתות תקינה יש לבצע מדידות ולערוך את השטח בהתאם. לעתים קורה שאנשים שאינם מקצועיים מגיעים להתקין דלת חדשה בבית והמלאכה עורכת להם שעות ארוכות, שכן יש צורך בניסיון וידע ומיומנות בכדי לבצע התקנת דלת מקצועית, יעילה ובטוחה.

ייעוץ בבחירת דלתות מעוצבות

גם כאשר אתם מעוניינים בשירות של החלפת דלתות מסיבה הקשורה בעיצוב ולאו דווקא בתקלה כלשהי אשר ישנה בדלת הכניסה שלכם, ניתן להתייעץ עם מתקין דלתות מקצועי. כיום, מלבד החלפת הדלת בדלת אחרת מעוצבת, ניתן גם לצפות את הדלת בטפט מגנטי מיוחד אשר ישווה לה מראה אותנטי ויפיפה בהתאם לבחירת הטפט שלכם. כמובן שציפוי דלת בטפט חייב להיעשות אך ורק על ידי איש מקצוע מיומן ומנוסה בציפוי דלתות ובהתקנת דלתות מעוצבות.

ייעוץ והתאמת מנגנון לדלת

אחרי שכבר בחרתם את הדלת אשר אתם מעוניינים להתקין בכניסה לבית שלכם, עליכם עכשיו להחליט איזה מנגנון לדלת יהיה אחראי על הנעילה של הבית ויותקן בדלת שלכם. יש לציין כי רוב רובם של מנגנוני הנעילה עובדים על אותו עיקרון בדיוק, יחד עם זאת, ישנן אופציות שונות לפתיחתו של המנגנון ואף רמות שונות של איכות הנעילה עצמה. כיום ניתן לנעול את הדלת לא רק באמצעות מפתח, אלא באמצעות אפליקציות שונות, טביעות אצבע, קוד כניסה או אפילו על ידי קריאת תווי פנים. האפשרויות הרבות אשר יש בעת בחירתו של מנגנון נעילה לדלת עלולות לבלבל וזו הסיבה שיש צורך להתייעץ עם איש מקצוע – מנעולן מוסמך ומקצועי, אשר יוכל לשפוך מעט אור עבורכם ולספק לכם את כל המידע החשוב והמעניין ביותר לו אתם זקוקים בעת החלפת דלתות.

לסיכום

בין אם אתם מעוניינים בשירות של החלפת דלתות עבור דלת הכניסה בכדי להחליפה בדלת מעוצבת, ובין אם אתם זקוקים לשירות בשל תקלות ובעיות שאינן ניתנות לפתרון ויש צורך בהחלפה של הדלת, עליכם לבצע את זה אך ורק על ידי איש מקצוע מיומן אשר מתמחה בתחום של תיקון והחלפת דלתות וייעוץ והכוונה בנושא של שלתות מעוצבות. חברת דני המנעולן מספקת שירותי החלפה ששל דלתות, תיקון דלתות ואף ציפוי דלתות במקרים בהם אתם מעוניינים בהחלפה של הדלת ממניעים אסתטיים ואינכם מעוניינים להשקיע בהחלפתה של הדלת כולה.

שאלות ותשובות - החלפת דלתות

במקרים רבים, ניתן למצוא בבנייני משרדים בחדרי המדרגות, דלתות ביטחון כבדות מאוד. לעומת זאת במשרדים עצמם אנו לרוב נמצא דלתות זכוכית או דלתות עץ יוקרתיות. הדלתות המאסיביות בחדרי המדרגות הן למעשה, דלתות אש  – דלתות אשר יכולות בעת שריפה להינעל באופן אוטומטי ועל ידי כך למנוע מהאש להתפשט בחדר המדרגות ולאפשר לכל האנשים הנוכחים במקום לברוח דרך יציאת החירום.

החלפת דלתות בהחלט יכולה להתבצע לעידי מנעולן מוסמך, זאת במיוחד אם אתם מעוניינים להחליף גם את מנגנון הנעילה.

הדרך היחידה לברר האם מנגנון הנעילה של דלת הכניסה לבית שלך תקין, היא על ידי הזמנת מנעולן מקצועי שיבדוק את תקינותו. כמובן שאם אתם נתקלים בבעיות כלשהן בפתיחת וסגירת הדלת, סביר כי ישנה בעיה במנגנון הנעילה ועליכם להשתמש בשירותי מנעולן מוסמך.

דלת מעוצבת זוהי דלת אשר אתם בוחרים אותה בשלמותה מהיצרן או מהיבואן ומתקינים אותה בכניסה לבית. לעומת זאת, דלת עם ציפוי זו דלת קיימת אשר במקום להחליפה, ניתן לצפות אותה בסוגים שונים של ציפוי אשר משבים לה מראה יפה ואסתטי. היתרון בציפוי הוא המגוון העצום של העיצובים הקיימים מהם אתם יכולים לבחור, כמו כן, קיימות שיטות שונות לציפוי. החיסרון הוא האיכות – על אף שחלה התקדמות מאוד משמעותית בתחום של ציפוי דלתות כניסה, עדיין מראה של דלת מעוצבת ואיכותה גבוה פי כמה מדלת עם ציפוי – יפה ואמין ככל שיראה.

בכניסה לבית פרטי ניתן להתקין דלת מעוצבת. ניתן לבחור מבין דגמים רבים של דלתות דלת אשר תהלום את האופי של הבית שלכם ושל הרהיטים הקיימים ותסב לכם תחושה נעימה וביתית.

חייגו עכשיו דילוג לתוכן