מנעולן מומחה

מנעולן מומחה – כל מה שחשוב שתכירו אודות הליכי פריצת מנעולים והחלפת צילינדרים

בשנים האחרונות חלו לא מעט שינויים משמעותיים בכל עולם המנעולנות. אם עד לפני מספר שנים כל מנעולן חובב בתחילת דרכו הצליח להתגבר על כל בעיה בקלות עם ידע בסיסי וכלי עבודה מינימליים, הרי לנו שכיום ישנם מנעולים עמידים במיוחד בעלי רמות אבטחה גבוהות שיגרמו לכל מנעולן מומחה לעמול רבות על הליך פריצתם. מעבר לשיפורים המשמעותיים ברמות האבטחה של הצילינדרים החדשים, חלו גם לא מעט שינויים באופן הפתיחה והנעילה של הצילינדרים. בעשרות השנים האחרונות התרגלנו לפתוח כל מנעול בעזרת מפתח ייעודי בלבד, אך השינויים הרבים בעולם המנעולנות מהשנים האחרונות מאפשרים לפתוח מנעולים בעזרת קוד קבוע או אף טביעת אצבע בלבד. כלל השינויים הללו מחייבים כל מנעולן מומחה לעבור השתלמויות מקצועיות בתדירות גבוהה בכדי ליישר קו עם הקידמה המקצועית. מנעולן מומחה שאינו מקפיד לחדש את ידיעותיו בקצב התקדמות כל עולם המנעולנות, לא ידע להעניק שירות מלא ומיטבי עבור כל לקוחותיו. דני המנעולן עוסק בתחום מזה שנים ארוכות ומקפיד להכיר לעומק את כל סוגי הצילינדרים המתקדמים ביותר.

התמודדות עם דלת פתוחה שלא ננעלת – תיקון הצילינדר ללא פגיעה בתקינותו

אז אם גם אתם נדרשים לשירותי מנעולן מומחה, חשוב שתכירו כמה נקודות חשובות אודות הליך עבודתו. תחילה חשוב להבדיל בין הליך התמודדות עם דלת פתוחה שלא ננעלת לבין הליך התמודדות עם דלת נעולה שלא נפתחת. דלת פתוחה שלא ננעלת מאפשרת לכל מנעולן מומחה נגישות נוחה ופשוטה לכל חלקי הצילינדר, מה שיאפשר לו להתחקות אחר מקור הבעיה. איתור מדוייק של מקור הבעיה לעיתים יאפשר התמודדות מהירה ופשוטה שתחזיר את הצילינדר לתקינות מלאה ללא צורך בהחלפתו. אך חשוב להדגיש ולומר כי ההמלצה המקצועית של מנעולנים רבים היא להחליף את הצילינדר הקיים, גם אם ניתן להתגבר על מקור הבעיה ללא פגיעה בתקינותו. הסיבה להמלצה זו נובעת מהחשש שהצילינדר הישן והתקול, אשר כבר הספיק לייצר תקלה גדולה שחייבה אתכם להזעיק מנעולן מומחה, ימשיך לייצר תקלות חוזרות ונשנות בתדירות גבוהה. נוסף על כך, מחירי הצילינדרים כיום אינם גבוהים מה שמחזק את ההמלצה להחליף את הצילינדר הישן, גם אם ניתן להתגבר על הבעיה כולה ללא פגיעה בתקינותו. מנעולן מומחה המעניק שירותי מנעולן 24 שעות ביממה ידרש להחליף את הצילינדר הקיים ובכך להתגבר על הבעיה כולה.

התמודדות עם דלת נעולה שלא נפתחת – הכירו את הליך הפריצה

לעומת זאת, הליך התמודדות עם דלת נעולה שלא נפתחת כולל שלב נוסף, שלב הפריצה. כל מנעולן מומחה המגיע להתמודדות עם דלת נעולה שמסרבת להיפתח, נדרש להתחיל בהליך הפריצה ולאחריו להשלים עם הליך החלפת הצילינדר, עליו נרחיב מטה. הליך הפריצה מתחלק אף הוא לשתי שיטות שונות כאשר הראשונה ידידותית ואינה כוללת פגיעה בתקינותו של הצילינדר הקיים והשניה אגרסיבית יותר וכוללת קידוחים ופגיעה בתקינותו של הצילינדר הקיים. אך כפי שהזכרנו מעלה, ההמלצה המקצועית היא להחליף את הצילינדר הקיים גם אם ניתן לשמור על תקינותו, מה שגורם לרוב המנעולנים לבחור בשיטות הפריצה השניה והפשוטה יותר. דני המנעולן, מנעולן מומחה המציע שירותי מנעולן 24 שעות ומקפיד להתאים את כל ידיעותיו המקצועיות לצילינדרים החדשים והמתקדמים ביותר בשוק, ידע לסייע לכם להתמודד עם כל צילינדר סורר המסרב להיפתח. לאחר תום הליך הפריצה, עוברים להליך החלפת הצילינדר, אודותיו חשוב להדגיש מספר נקודות חשובות.

שלבי בחירת הצילינדר הטוב ביותר והתקנתו – כל מה שחשוב שתכירו

דני המנעולן, מנעולן מומחה המציע שירותי מנעולן 24 שעות מגיע מצוייד לבית לקוחותיו עם צילינדרים חלופיים להתקנה מיד לאחר תום הליך הפריצה. כפי שהזכרנו לעיל, כיום יש לא מעט סוגים שונים של צילינדרים, מה שיחייב אתכם לבחור נכון את הצילינדר הטוב והמתאים ביותר עבורכם. על מנת להצליח לבחור נכון חשוב שתכירו את כל ההבדלים בין סוגי הצילינדרים השונים. ההבדלים המשמעותיים ביותר באים לידי ביטוי באופן הפתיחה והנעילה של הצילינדר וכן ברמת אבטחתו. חשוב להדגיש כי ככל שרמת האבטחה גבוהה יותר כך מחיר הצילינדר גבוה יותר. בדומה לכך, ככל שאופן השימוש מתקדם יותר וכולל טכנולוגיות שונות כמו קוד קבוע או טביעת אצבע, כך מחיר הצילינדר יהיה גבוה יותר. בחירה נכונה של הצילינדר הטוב ביותר עבורכם צריכה לכלול איזון מושלם בין רמת האבטחה המספקת עבורכם ואופן השימוש הנוח ביותר לבין התקציב העומד לרשותכם. לאחר שבחרתם את הצילינדר המנצח שעונה על מלוא הצרכים שלכם ללא חריגה מהתקציב, הגיע הזמן להרכיבו בדלת. חשוב להדגיש כי ישנם מנעולנים רבים שמנסים להרכיב ללקוחותיהם צילינדרים תקינים יד שניה ולכן חשוב לוודא שהצילינדר שלכם חדש מקופסא ייעודית וכולל חמישה מפתחות חלופיים. דני המנעולן, מנעולן מומחה המציע שירותי מנעולן 24 שעות מקפיד להתקין ללקוחותיו צילינדרים חדשים בלבד.

מאבדים מפתחות באופן קבוע? הטיפ הבא הוא בשבילכם!

לאחר השלמת התקנת צילינדר על ידי מנעולן מקצועי, חשוב שתכירו טיפ חשוב שיסייע לכם לשמור על הצילינדר החדש לאורך שנים. תחילה חשוב לפתוח בסיבה השכיחה ביותר בגינה אנשים רבים נדרשים להזעיק מנעולן מקצועי למתן שירותי פריצה והחלפת צילינדר והיא איבוד מפתחות. אם גם אתם מקפידים לאבד מפתח מידי כמה חודשים, הטיפ הבא הוא בשבילכם. מומלץ לבחור מקום קבוע בו תניחו את המפתח מיד בתום השימוש הן בכניסה לדירה והן ביציאה ממנה. התמדה על טיפ זה תגרום לכך שתניחו את המפתחות במקום הקבוע באופן כמעט אוטומטי מה שיחסוך לכם לא מעט מפתחות אבודים.

שתפו את המאמר לחברים:
Email
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Facebook
חייגו עכשיו דילוג לתוכן