מנעולן מקצועי

מנעולן מקצועי ומנוסה באזור מגוריכם – דני המנעולן

מנעולן מקצועי ומוסמך לביצוע כל עבודות המנעולנות והפריצה המורכבות ביותר בעזרת ציוד פריצה מתקדם וניסיון רב! מנעולן 24 שעות, מנעולן מומחה בפריצה של כל סוגי המנעולים כולל מנעול ביומטרי, מנעול דיגיטלי, מנעול חשמלי וכל שאר סוגי המנעולים בית ולרכב. מנעולן מקצועי ומנוסה באזור מגוריכם 24/7 לחילוץ, פירוק והרכבה, תיקון ושדרוג כל סוגי המנעולים הקיימים כולל מנעולי פלדלת, מנעולי רב בריח, מנעולי מולטילוק וכדומה. חייגו עכשיו ותיהנו מייעוץ מקצועי מלא על די דני המנעולן, מנעולן מקצועי ומנוסה שיגיע אליכם בהקדם לביצוע כל עבודת מנעולנות שאתם צריכים בבית או ברכב במחירים הוגנים, שירות ללא תחרות, הדרכה טלפונית וייעוץ ללא עלות. חייגו בכל שעה ביום ובלילה עם כל בעיה שיש לכם עם כל מנעול: אובדן מפתח אחרון, לאחר פריצה, שכפול מפתח לרכב או לבית כולל מפתחות חכמים עם שבב, התקנה של מנעולים חדשים ועוד.

דני המנעולן – מנעולן מקצועי ומורשה לפריצה לכל סוגי הרכבים ומנעולי דלתות הכניסה לבית

מחפשים מנעולן מקצועי לפריצה לרכב או לבית? דני המנעולן הוא מנעולן 24 שעות, מנעולן מומחה עם שירות מקצועי ומחירים הוגנים עבור כל סוגי הפריצות לרכב ולבית באזור מגוריכם. מנעולן מקצועי ומורשה המכיר את כל המנעולים הישנים והמנעולים החדשים בשוק, יודע כיצד לפרוץ כל מנעול, להחליף כל מנעול ולשדרג לכם את מערכת הנעילה בבית או ברכב. מוזמנים לקרוא עוד מאמרים באתר של דני המנעולן, להשאיר תגובות או ליצור קשר למחירים עבור כל עבודת פריצה שאתם צריכים כולל החלפת מנעולים לדלתות כניסה, תיקון סוויץ ברכב, שכפול מפתח לרכב חדש או ישן, התקנת מנעול עליון, התקנת מנעול ביומטרי וכל שאר העבודות הרלוונטיות בתחום המנעולים.

5 טיפים של מנעולן מקצועי – דני המנעולן:

  • טיפ של מנעולן מקצועי מס' 1: מנעול הגה – רוצים את ההגנה הכי טובה וזולה לרכב? מנעול הגה הוא מנעול וותיק בטכנולוגיה לא מתחכמת שעושה את העבודה על הצד הטוב ביותר בלי חוכמות, בלי סוללות ובלי חסרונות. מנעול הגנה הוא מנעול פשוט בצורה של מוט המתקן על גלגל ההגה ומונע הזזה של ההגה. פורץ רכב לא יתעסק עם רכב בו מותקן מנעול הגה ולכן אם יש לכם רכב ישן ללא אזעקה, מנעול הגה הוא הפתרון המושלם עבורכם!
  • טיפ של מנעולן מקצועי מס' 2: מנעול עליון – מנעול עליון הוא אותו סוגר המותקן ברוב הדלתות כיום, גם דלתות ישנות וגם חדשות, אותו סוגר שמונע כניסה לבית גם ללא מנעול. בעזרת מנעול עליון אפשר לפתוח את הדלת כמה סנטימטרים ולהציץ החוצה או לקבל מעטפות למשל בלי צורך לפתוח את הדלת. פתרון מעולה לבית עם ילדים המגיעים אחר בית ספר ונמצאים לבד בבית וצריכים לנעול את הדלת בלי להסתבך עם מפתח וכו'. התקינו מנעול עליון בקלות בעלות לא גבוהה!
  • טיפ של מנעולן מקצועי מס' 3: עינית דיגיטלית – עינית דיגיטלית היא פתרון נהדר ומתקדם המאפשר לכם להתקין מצלמה קטנה בעינית הדלת. בעזרת עינית זו תוכלו לראות מה קורה מהצד השני של הדלת, מי מגיע לביקור ולהחליט אם בטוח לפתוח את הדלת בדיוק כמו בעזרת עינית רגילה רק שכאן יש לכם את היתרון של צילום וניטור מרחוק של הדלת גם מחדר אחר בו מתקבל התמונה היוצאת מהמצלמה המותקנת בעינית הדיגיטלית.
  • טיפ של מנעולן מקצועי מס' 4: מנעול פרפר – מנעול פרפר הוא מנעול המותקן בצד הפנימי של דלת כניסה או כל דלת פנימית אחרת בבית המאפשר לבעל הבית לנעול את הדלת גם ללא מפתח על ידי סיבוב פשוט של מנעול הפרפר! זהו פתרון נהדר לילדים וקשישים המאפשר את נעילת הדלת מבפנים ללא מפתח. המנעול עצמו יכול להיות אפילו מנעול רב בריח אך רק שיטת הנעילה פשוטה יותר ומתבצעת על ידי סיבוב מנעול הפרפר בלבד, דבר המקל על הנעילה, הפוך אותה מהירה יותר ומספק גמישות לדייר הבית לנעול את הדלת בקלות ובמהירות מבפנים תוך שניות ולהגיש בטוחים גם ללא מפתח. כאמור זהו פתרון נהדר לילדים הנמצאים בבית לבד, בדירות הנמצאות בקומת קרקע, בתים פרטיים וכו'.
  • טיפ של מנעולן מקצועי מס' 5: הגנה נוספת – רוצים לשדרג את מנעולי הכניסה לבית? דני המנעולן מספק בנוסף לשירותי הפריצה גם שירות מקיף לשדרוג כל סוגי המנעולים ולכל סוגי הדלתות כולל מנעולי רב בריח, מנעולי מולטילוק ומנעולי פלדלת.

נשמח להתקין לכם מנעול חזק וחדש יותר ברמת אבטחה גבוהה שיקשה על פריצה לנכס מכל סוג: בית פרטי, דירת גג, חנות, מחסן, משרד ועוד. בנוסף נשמח לנטרל עבורכם אזעקה לרכב או לחבר מחדש אזעקה, אימובילייזר וקודן שנפרצו כולל תיקון סוויץ' שבור, החלפת שלט לרכב וכל שירות אחר בתחום המנעולנות.

כנסו לקרוא טיפים נוספים כיצד לשמור על הרכב מפני פריצות, איך לפרוץ רכב בצורה עצמאית וללא נזק לרכב, סוגי מנעולים קיימים, היתרונות, החסרונות וההבדלים בין כל מנעול ועוד מידע רלוונטי לתחום המנעולנות כולל מידע על מנעולי כספות, מנעולים ביומטריים וכל המידע שצריך לדעת על מנעול מכל סוג. חייגו עכשיו ושמרו את מספר הטלפון של דני המנעולן בנייד למקרה חירום וצורך בהזמנת מנעולן בכל שעות היממה ובכל מזג אוויר.

מתי צריך להזמין מנעולן – דני המנעולן

מנעולן מומחה יכול להיות יעיל בכל מקרה של בעיה במנעול, מפתח, צילינדר או כל רכיב אחר של הדלת. מנעולן מורשה מוסמך לפרוץ כל מנעול שיש ברשותכם ולבצע עבודה מקצועית וחלקה ללא גרימת נזק וללא צורך בקנייה של מנעול חדש במידה והמנעול רק תקול או תקוע. מנעולן טוב במקרים של דלת נעולה ללא אפשרות פתיחה מכל סיבה שהיא ויכול גם לתקן דלתות פגומות או טרוקות כולל קיצור דלת השורטת את הרצפה, תיקון דלת חורקת ועוד. בנוסף לכך מנעול יכול להחליף לכם את מנעול הכניסה ולספק לכם אחריות על העבודה ואישור על העבודה לטובת חברת הביטוח לאחר פריצה או בכל מקרה אחר בו אתם צריכים להחליף את מנעול דלת הכניסה!

הזמינו כבר עכשיו את דני המנעולן, מנעולן מקצועי לכל מטרה ולפריצה של כספות, מנעולי הגה, מנעולי תרסיסי גלילה בחנות, מנעולי רכב מכל סוג ומנעולי דלת כניסה מכל סוג! מנעולן מקצועי שידאג לחלץ אתכם מכל מצב בו נתקעתם בלי מפתח, לאחר פריצה, במקרה של איבוד מפתח וכו'. חייגו עכשיו וקבלו ייעוץ ללא עלות בטלפון או הזמינו את דני המנעולן אליכם בזמן הקצר ביותר ובכל שעה ביום או בלילה. מחירים הוגנים ושירות מקצועי לכל סוגי הרכב, דלתות כניסה, מנעולים מיוחדים, מנעולי כספות ועוד. קראו עוד מאמרים וקבלו עוד טיפים באתר הבית של דני המנעולן, מנעולן מוסך ומורשה באזור מגוריכם. להתראות ובהצלחה.

שתפו את המאמר לחברים:
Email
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Facebook
חייגו עכשיו דילוג לתוכן