פורץ רכבים דני המנעולן פורץ מנעולים

פורץ רכבים – האיש שיבוא לחלץ אתכם גם באמצע הלילה

כאשר אתם יוצאים לנסיעת לילה או נסיעת יום ארוכה, בין אם אתם מורגלים לכך ובין אם הנסיעה היא חד פעמית, לרוב תדאגו לבדוק את מצב השמן והמים, אולי אפילו תבדקו את הנפח והאוויר בצמיגים, וכמובן שתוודאו כי מיכל הדלק מלא, כל הדברים שמנינו כאן, אלו דברים שכמעט כל אדם בודק טרם יוצא לנסיעה ארוכה, אם לא את כל הדברים הללו לפחות את חלקם. אולם, כמעט לא תמצאו אדם שיכין מבעוד מועד מספר טלפון של פורץ רכבים, ועל החשיבות של שמירה של מספר טלפון של פורץ מנעולים לרכב בהישג יד, נסביר במאמר זה.

חברת דני המנעולן – חברה שמספקת שירותי מנעולן רכב, מספרת כי רוב הקריאות בלילה הם דווקא מאנשים שנתקעו עם הרכב שלהם בשל בעיות חשמל שגרמו לרכב לעצור, להיתקע ולהינעל לחלוטין. כמובן שבשביל לקבל שירותי חשמלאי רכב תאלצו לחכות ליום המחרת, אולם פורץ רכבים, יגיע גם באמצע הלילה לחלץ אתכם ולפתור את הבעיה.

איך פורץ מנעולים לרכב יכול לעזור לי?

כאשר אתם מחפשים שירותי מנעולן רכב או פורץ רכבים, עליכם להבין כי לא כל מנעולן ידע לפרוץ לכל רכב, לרכבים שונים מנגנוני נעילה מורכבים יותר או פחות, כאשר לרכבי היוקרה כמו מרצדס, BMW ו – וולוו, ישנו מנגנון נעילה מאוד מורכב שדורש הכשרה מיוחדת על מנת לדעת איך לפרוץ אליו, גם שיכפול של מפתחות לרכבי יוקרה אינו עניין של מה בכך ודורש מיכשור מיוחד, כמובן שלא כל פורץ רכבים יספק לכם שירות מסוג זה.

פורץ רכבים מוסמך, הוא אדם בעל הכשרה מיוחדת לפריצת דלתות של רכב ולפריצה לרכבי יוקרה, כמובן משום שנושא הפריצה הוא כה רגיש, לא כל אדם מהיישוב יכול להתקבל ולרכוש את ההשכלה הנדרשת בכדי לבצע פריצה לרכב, שכן אם כך היה הדבר, כל עבריין שהיה מעוניין לפרוץ לרכבים, היה הולך ולומד את רזי המקצוע ומשדרג את יכולות הביצוע שלו. איננו רוצים בכך, על כן, לימודי מנעולן רכב מקצועיים מתאפשרים אך ורק לאדם אשר מציג תעודת יושר מטעם משטרת ישראל. רק כך ניתן לאמוד את יושרו והגינותו של האדם המבקש לקבל הכשרה מסוג זה.

חברת דני המנעולן מקפידה להעסיק אך ורק אנשי מקצוע מוסמכים ומהימנים בעלי תעודת מנעולן מוסמך. כמובן שבמסגרת עבודתם בחברת דני המנעולן, כל אנשי המקצוע עוברים מעת לעת הכשרות שונות שמרחיבות את הידע והמיומנויות שלהם. תחומי ההתמחות אינם זהים תמיד בין פורץ רכבים אחד לאחר, ואף שיטות הפריצה אינן תמיד זהות. פורץ רכבים, יהיה האדם אליו תוכל להתקשר באמצע הלילה במקרה בו איבדת את צרור המפתחות, במקרים בהם הרכב ננעל מתוך בעיה במנגנון החשמל של הרכב, בנוסף פורץ מנעולים יוכל לעזור לך במקרה בו נעלת את המפתח בתוך הרכב, מקרה מעין זה כמעט ואינו מתרחש כבר, כי רוב המכוניות כיום ננעלות על ידי לחיצת כפתור האזעקה, אך עדיין ישנם מקרים כאלו, בהם המפתחות של האוטו תקועות בתוך הרכב עצמו וזקוקות לחילוץ.

הדרך לגיהינום רצופה כוונות טובות

מי לא מכיר את החבר הזה שיודע כל, זה שיפתור לכם את כל הבעיות בצורה תאורטית בדרך הכי טובה בעולם, אך בשלב הביצוע יתקשה לתפקד באותה נחישות, כאשר מדובר בפריצה לרכב, ההמלצה היא לוותר על עצות מאותו חבר שמאוד רוצה לעזור לכם, לעתים ניסיון חובבני לפרוץ לרכב עלול לעלות לכם ביוקר, איך? בראש ובראשונה, בכדי לפרוץ לרכב בדרך שאינה פוגעת במנגנון הנעילה או בחלקים אחרים ברכב, דרוש ידע מקצועי ולא ידע שמושג מהרשת, שנית, בזמן שתחכו שאותו חבר ינסה את כל השיטות שבתאוריה נראו לו כל כך פשוטות, תוכלו לסיים תואר במשפטים, וזמן כידוע שווה כסף, מדובר בהבדל של שעות רבות מול כמה דקות בודדות בהן פורץ רכבים מקצועי יפתור את הבעיה, ושוב, הבעיה תיפתר ללא תקלות נוספות שעלולות להיגרם לרכב כשידיים חובבניות מטפלות בו.

אז גם אם אתם יודעים שלחבר שלכם כוונות טובות והוא מצליח להרשים אתכם עם הידע הרחב והעמוק שלו על כל נושא שבעולם, היזהרו כאשר מדובר בפריצת רכבים, כי שם דרושה מיומנות שאינה נרכשת על ידי קריאה, אלא על ידי קורסים והכשרות והמון ניסיון. לא כל אחד יכול להיות פורץ רכבים.

לסיכום נאמר, בין אם אתם מתכננים נסיעת יום או לילה ארוכה, חשוב לבדוק את כמות השמן והמים, אוויר בצמיגים ודלק, אך מעבר לכך תמיד החזיקו אתכם מספר טלפון של מנעולן רכב מוסמך במידה ותצטרכו שחזור מפתחות לרכב, שכפול שלט לרכב או טיפול בכל בעיה אחרת הקשורה לרכב ושמרו על מספר של פורץ רכבים שאתם מכירים ויודעים שאפשר לסמוך עליו ולהתקשר אליו גם ב 4 לפנות בוקר ולבקש ממנו להגיע לצומת עד הלום ולחלץ אתכם. אל תסתמכו על חברים, מכרים או עוברי אורח, פריצה לרכב דורשת איש מקצוע שאפשר לסמוך עליו שידע לעשות את העבודה על הצד הטוב ביותר, בזמן הקצר ביותר וחשוב לא פחות, אמין ובעל המלצות.

שתפו את המאמר לחברים:
Email
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Facebook
חייגו עכשיו דילוג לתוכן